Ir pabeigti pārbūves darbi Kalēju ielas posmā starp Uliha ielu un Dzintaru ielu – aptuveni 60 metru garumā agrākā brauktuves grants seguma vietā izbūvēts asfaltbetona segums, izbūvētas gājēju ietves, iestādīti jauni koki – septiņi pīlādži izcirsto trīs koku vietā, sakārtota satiksmes organizācija.

Atjaunotais ielas posms ar zālieniem un kokiem patīkami atšķiras no pērn noasfalētā netālu esošās Arnolda ielas posma, kur visi vecie koki tika likvidēti, bet jaunus vietā tā arī neiestādīja.


Pērn atjaunotais Arnolda ielas posms. Foto: irliepaja.lv.


Darbus veica SIA "A-Land". Pašlaik notiek dokumentu sagatavošana būvdarbu nodošanai ekspluatācijā, portālu irliepaja.lv informēja Aigars Štāls, Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists.

Runājot par citiem grants ielu posmiem, tad šobrīd turpinās Miera ielas pārbūve starp Zirņu un Dzērves ielu. Šeit būvdarbu programmā ir lietus ūdens kanalizācijas izbūve, seguma asfaltēšana un bruģētu ietvju izbūve. Arī šeit darbu veicējs ir SIA "A-Land", informēja Štāls.


Turpinās arī būvdarbi grants seguma pārbūves objektos Riņķu ielā, posmā no Skuju ielas līdz Stārķu ielai un Skuju ielā no Meža ielas līdz Ventspils ielai.


Kalēju ielas posms pirms renovācijas. Foto: irliepaja.lv.


Abu ielu posmos notiek lietus ūdens kanalizācijas, seguma asfaltēšana un bruģētu ietvju izbūve. Darbu veicējs ir SIA "CTB".

Šobrīd ir pabeigta projekta dokumentācijas izstrāde vairāku grants ielu posmu pārbūvei: Bārtas ielas posms no Vidusceļa ielas līdz Strautu ielai; Vidusceļa ielas posms no Pļavu ielas līdz Ganību ielai; Pļavu ielas posmu no Riepu ielas līdz Miera ielai; Miera ielas posmu no Pļavu ielas līdz Rāvas ielai.

Pēc Štāla sacītā, vēl šogad par būvdarbu īstenošanu šajos ielu posmos Komunālā pārvalde veiks iepirkumu procedūru, taču darbi sāksies tikai nākamā gada pavasarī.

Ekspluatācijā pieņemti šādi grants ielu būvdarbi: Antas Klints ielas posmā no Krišjāņa Valdemāra līdz Alejas ielai – agrākā grants seguma vietā tagad šeit ir asfalta segums; asfalta seguma izbūve Kviešu ielā no Elizabetes ielas līdz Ventspils ielai un Jāņa Asara ielā no Mežu ielas līdz Riņķu ielai.