Ar ziedotāju, tēknieka Raimonda Gabaliņa un daudzu citu atbalstu izveidota piemiņas zīme vides veidotāju kluba "V-10" dibinātājam, uzņēmējam Verneram Pīlēnam.

Kā informēja kluba pārstāve un pilsētas Būvvaldes arhitekte Iveta Ansone, šis projekts tika uzsākts 2012.gada pavasarī, kad tēlnieks Raimonds Gabaliņš uzzīmēja pirmo skici.
2012.gada rudenī Voldemāra Kandevica vadībā tika veikti kapavietas labiekārtošanas darbi. 2014.gada augustā tika uzmontēta piemiņas zīme.

"Jūsu saziedotā nauda Ls 2005 un labās domas palīdzēja iezīmēt Vernera Pīlēna kapavietu, paldies!" – saka Ansone, aicinot visus, kas vēlas pieminēt Verneru Pīlēnu un apskatīt piemiņas vietu, sestdien 19.septembrī,Vernera vārda dienā, satikties pie Centrālkapu vārtiem laikā no pulksten14 līdz 14.30.

Portāls jau rakstīja, ka pilsētas arhitekti nolēmuši uzstādīt piemiņas zīmi uz Liepājas vidi veidojošo profesiju kluba "V10" dibinātāja, uzņēmēja Vernera Pīlēna kapa.

Piemiņas zīmes meta autors ir kādreizējais Vernera Pīlēna biznesa partneris, tēlnieks Raimonds Gabaliņš. Zīme iecerēta kā pastmarku albums (Verners Pīlēns bija arī krājējs un kolekcionārs), no kura izplēstas visas lapas, palikusi tikai viena ar pastmarku, kurā attēlots Verners Pīlēns.

Vidi veidojošo profesiju klubs "V10" ir biedrība, ko savulaik dibināja dizaina firmas "Deko" īpašnieks Verners Pīlēns un kas apvienoja Liepājas arhitektus, māksliniekus un dizainerus, kā arī viņu atbalstītājus. Kluba mērķis bija veicināt vidi veidojošo profesiju savstarpējo informatīvo apmaiņu, radošo un individuālo darbību un kopdarbību, profesionālos un ētiskos kritērijus.

Klubam tika piesaistīti dažādu radošo profesiju pārstāvji, tajā notika diskusijas, tika apspriesti iecerētie projekti. Kluba biedru vidū bija Latvijā pazīstami un ar Liepāju saistīti arhitekti un uzņēmēji, tādi kā Uldis Pīlēns, Andris un Aija Kokini, Gundars Vīksna, Uģis Kaugurs, Agris Padēlis-Līns, Ivars Kesenfelds un daudzi citi.

Pēc Vernera Pīlēna priekšlaicīgās aiziešanas viņsaulē 2008.gadā klubs zaudējis pastāvīgo pajumti, un tā darbība vairāk saistīta ar atsevišķiem projektiem.