Ēka Dzelzceļnieku ielā 1, kurā līdz 2008.gadam darbojās Liepājas vakara (maiņu) vidusskola, šobrīd netiek izmantota. Tuvākajā laikā arī nav paredzēts tajā veikt kādas darbības.
 

Pēc tam, kad 2008.gadā Liepājas vakara (maiņu) vidusskola pārcēlās uz citām telpām Raiņa ielā 5, pašvaldība ēku centās pārdot izsolē. Tolaik izsoles sākumcena bija 247 000 lati par skolas ēku, vienu palīgēku un zemesgabalu 1248 kvadrātmetru platībā. Izsole neizdevās, jo nepieteicās neviens pretendents.

Šobrīd ēka netiek izmantota, un izskatās nepievilcīgi – logos stikla vietā ir saplāksni. Liepājas pašvaldības Nekustamā īpašuma pārvaldes vadītājs Māris Egmanis informēja, ka īpašums šobrīd netiek izsolīts, jo blakus tiek projektēta sporta manēža, un, kamēr nav izstrādāts tehniskais projekts, īpašumu nepārdos. Par ēkas tālāko izmantošanu spriedīs tad, ka sporta manēžas projekts būs pabeigts.

Vēsturnieks Gunārs Silakaktiņš pastāstīja, ka bijusī vakarskolas ēka celta 19.gadsimta 80.gados kā daļa no Liepājas – Romnas dzelzceļa stacijas kompleksa. Tieši tur atradās dzelzceļa administrācija. Pirms 1.Pasaules kara un starpkaru periodā tajā atradās Dzelzceļnieku skola, Padomju varas gados izvietota vakarskola.

Jau rakstījām, ka paredzēta Liepājas Olimpiskā centra infrastruktūras tālāka attīstība, izbūvējot pie Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5.vidusskolas starptautiskiem standartiem atbilstošu slēgto vieglatlētikas manēžu, kā arī izveidojot telpas sportistu internātam.