SIA "CTB" aprīļa beigās uzsāka Liepājas Reģionālās slimnīcas teritorijas labiekārtošanu un auto stāvlaukumu izbūvi.


Labiekārtošanas un auto stāvlaukumu izbūves darbi notiek divās zonās – viens no stāvlaukumiem ir kā turpinājums jau iepriekš izbūvētajam, bet otrs – slimnīcas teritorijas ziemeļu daļā (meža pusē). Stāvlaukuma, kas tiek izbūvēts kā  turpinājums jau esošajam, izbūvi bija plānots pabeigt augustā, bet stāvlaukumu meža pusē – novembrī.


Taču, kā portālu irliepaja.lv informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase, "sakarā ar dažādiem projektā neparedzētiem darbiem, kas saistīti ar pazemes komunikāciju – ūdensvada un lietus kanalizācijas izbūvi, bija nepieciešams veikt izmaiņas darba apjomā, kas nedaudz pagarinās darbu izpildes termiņu".


Līdz ar to slimnīca plāno, ka  stāvlaukuma, kas tiek izbūvēts kā turpinājums jau esošajam, izbūvi pabeigs septembrī, bet stāvlaukumu meža pusē – līdz gada beigām.

Foto: irliepaja.lv.


Portāls irliepaja.lv jau rakstīja, ka slimnīcas valdes loceklis Andris Vistiņš informēja, ka kopumā būvdarbu rezultātā papildus jau esošajām ap 100 autostāvvietām plānots izbūvēt vēl 86 autostāvvietas apmeklētājiem, tajā skaitā sešas stāvvietas cilvēkiem ar kustību traucējumiem, kā arī ap 30 autostāvvietas slimnīcas personālam (meža pusē).  

Kopējās būvniecības izmaksas ir 547 510 eiro, no kuriem pašvaldības līdzfinansējums stāvlaukuma izbūvei ir 247 000 eiro.