Piektdien, 23.aprīlī, Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis pilsētās vārdā pateicās HK "Liepāja" komandai un trenerim par aizvadīto sezonu un tajā gūtajiem sasniegumiem, informē Liepājas domes priekšsēdētāja padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Daiga Kļaviņa.

Atis Deksnis: "Liepāja vienmēr bijusi sporta tradīcijām bagāta pilsēta, un hokejs ir sporta veids, kas mūsu pilsētā ir izpelnījies īpašu cieņu. Sportisti ir aizvadījuši pietiekami savādu, savā sporta pieredzē noteikti vienu no dīvainākajiem gadiem. Taču par spīti visam – spējuši pielāgoties un atrast labāko veidu, kā šajā laikā nepazaudēt savas izkoptās prasmes, un turpinājuši nest Liepājas vārdu Latvijā un pasaulē."

Hokeja klubam tika nodoti labi veselības vēlējumi un Liepājas sienas pulkstenis.

"Laiks ir mūsu lielākā vērtība – tas ir viens no galvenajiem lielumiem fizikā. Tāpēc hokeja klubam par aizvadīto sezonu nodevām lietošanā laikrādi – lai tas darbu mēra ne tikai fizikas lieluma mērvienībā, bet arī fiziskā spēka, enerģijas un jaudas izteiksmē. Īsāk sakot - lai īsā laikā daudz uzvaru!", piebilda Atis Deksnis.

Hokeja klubs "Liepāja" ar pašvaldības atbalstu ir dibināts 2014. gadā. HK "Liepāja" ir Latvijas Virslīgas hokeja čempionāta 2020./2021. gada sezonas 3. vietas ieguvēji.