Sagaidot jauno mācību gadu, orientēšanās klubs "DR-krasts" piedāvā šovasar pēdējās orientēšanās apmācības. Bezmaksas nodarbība notiks 3.septembrī pulksten 18 Jūrmalas parkā pie pieminekļa bojā gājušiem jūrniekiem un zvejniekiem.

Pieredzējušu orientieristu vadībā būs iespēja apgūt praktiskas iemaņas – kā lasīt karti un saprast karšu apzīmējumus, kā orientēties apvidū, lietot kompasu, kā arī tiks izrunāti vēl daudzi citi praktiski jautājumi, informē Lejaskurzemes tūrisma un orientēšanās kluba "DR-krasts" vadītājs Jānis Bethers.

Apgūt orientēšanās pamatus aicināti gan jauni dalībnieki, gan tie, kuri vēlas uzlabot savas esošās zināšanās.

Nodarbība notiks brīvā dabā, tāpēc dalībnieki vislabāk jutīsies ērtā un sportiskā apģērbā.

Lai stiprinātu iegūtās zināšanas, pēc apmācībām ir iespēja patstāvīgi izmēģināt savas prasmes kādā no tuvākajiem orientēšanās seriāla "DR-krasts" posmiem. Šogad Liepājas apkārtnē notiks vēl seši orientēšanās posmi: 8.septembrī – Ziemeļu fortos, 15.septembrī – Kalvenē, 22.septembrī – Ķupu kāpā, 29.septembrī – Cīravā, 6.oktobrī – Jūrmalciemā un 13.oktobrī – Liepājas centrā.

Papildu informāciju par orientēšanās notikumiem Liepājas apkārtnē var skatīt Facebook lapā: facebook.com/drkrasts vai mājaslapā: http://dr-krasts.garm.lv.

Orientēšanās apmācības notiek ar Liepājas pilsētas atbalstu.

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana publicitātes materiālu veidošanai par orientēšanos un publicēšanai sociālo tīklu kontos.