Liepājas orientēšanās čempionātā, kas 8.oktobrī norisinājās Jūrmalciemā, tika noskaidroti ātrākie orientieristi – visgarākajā vīriešu distancē uzvaru izcīnīja Uldis Brucis, pārstāvot orientēšanās klubu "Saldus", savukārt sieviešu grupā augstāko vietu izcīnīja Iveta Eglija, pārstāvot orientēšanās klubu "DR-Krasts".

Sacensības notika no jauna zīmētā kartē Jūrmalciemā, Pāļu kalna apvidū, kur ir raksturīgas izteiktas reljefa formas, stāvas nogāzes, kā arī mikroreljefs. Sacensībās piedalījās 109 dalībnieki gan no Latvijas, gan Lietuvas. Kopumā startēja un tika apbalvoti ātrākie skrējēji 9 vecuma grupās, kā arī Open grupa jeb jauni dalībnieki ar nelielām orientēšanās iemaņām.

Vīriešu elites grupā 6 km garajā distancē ar 33 sekundēm pār tuvāko sekotāju uzvaru izcīnīja saldenieks Uldis Brucis ar finiša laiku 46:05. Uz goda pjedestāla otrā un trešā pakāpiena kāpa divi lietuvieši – otro vietu izcīnīja Roks Koveckis (Rokas Koveckis) no orientēšanās kluba "O! Klaipeda" ar finiša laiku 46:38, bet trešajā vietā ar finiša laiku 48:08 finišēja individuāli startējošais Jūlijs Mikšis.

Sieviešu elites grupā 4,5 km garo distanci visātrāk veica durbeniece Iveta Eglija, finišējot ar laiku 48:52. Otrajā un trešajā vietā ierindojās orientēšanās kluba "Taka" pārstāves – Janeta Turka ar laiku 49:47 ierindojās otrajā vietā, bet kā trešā finišēja Līga Virbule ar laiku 50:55.

Sacensībās piedalījās dalībnieki dažādās vecuma grupās, katram ar pielāgotu distances garumu un sarežģītību. Kā jaunākā dalībniece kopā ar vecākiem distancē devās 3 gadus vecā Paula Lote, savukārt pieredzējušākais dalībnieks, kurš devās distancē, bija 88 gadus vecais Jānis.

Visi sacensību rezultāti apkopoti un apskatāmi orientēšanās kluba "DR-krasts" mājaslapā: www.drkrasts.lv.

Liepājas orientēšanās čempionātu organizēja orientēšanās klubs "DR-krasts" sadarbībā ar Latvijas Orientēšanās federāciju un ar Liepājas pilsētas atbalstu.