Aizvadītās nedēļas nogalē, 28. oktobrī, norisinājās pirmā Liepājas hokeja čempionāta spēle, kurā sīvā un emocijām pilnā cīņā sacentās HK "Aver" un HK "Tosmare" hokejisti, portālu informēja Oskars Dombrovskis.


Spēle, kurā uzvaru izcīnīja "Tosmare", noslēdzās ar rezultātu 1:3.


Spēles pirmajās minūtes "Aver" bija iespēja spēlēt vairākumā pieci pret trim, bet tā arī neizdevās atklāt spēles rezutātu, savukārt īsi pēc mazākuma "Tosmare" spēlētājam Vjačeslavam Minajevam izdarot precīzu piespēli vārtus "Tosmare" labā guva Andrejs Jakušins. Pirmās trešdaļas izskaņā Mihails Cvetkovs pēc Jāņa Beķera piespēles guva vēl vienus vārtus "Tosmare" labā, un pirmā trešdaļa noslēdzās ar 0:2.


Otrajā trešdaļā vārtus guva Vjačeslavs Movko "Tosmare" labā, izvirzot savu komandu vadībā ar rezultātu 0:3.


Trešajā trešdaļā arī "Aver" izdevēs raidīt ripu pretinieku vārtos kur pēc rezultatīvas Mārtiņa Oskara Freimaņa piespēles vārtus guva Ralfs Grinbergs. Perioda izskaņā "Aver" nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet arī tas nepalīdzēja deldēt "Tosmare" iekrāto pārsvaru, un spēle noslēdzās ar rezultātu 1:3 "Tosmare"  labā.


Paldies visiem līdzjutējiem, kas bija ieradušies un atbalstīja komandas.


Nākamā spēle LOC Ledus halle jau šo piektdien, 4.novembrī pulksten 20.45, kad spēkiem mērosies HK "Rezistors" pret HK "Jūrasspēki".


Liepājas hokeja čempionātu rīko biedrība "Livonijas Hokeja Līga" ar Liepājas valstspilsētas atbalstu.