Nedēļas nogalē LOC Ledus hallē notika pirmās spēles U17 Latvijas Bērnu un Jaunatnes čempionātā hokejā un Junioru Attīstības Hokeja Līgas (JAHL) čempionātā, portālam ziņoja Liepājas Sporta spēļu skolas hokeju nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Maisiņa

Abām komandām spēles notika pret Klaipēdas U17 un JAHL komandu "HC Žalgiris".

U17 komandu spēlē Liepājas Sporta Spēļu skola guva uzvaru ar rezultātu 7:0 (1:0, 5:0, 1:0). Pirmos vārtus sestajā minūtē guva Henrijs Laugalis pirmajā periodā, otrajā periodā liepājnieki iemeta piecus vārtus, neļaujot pretiniekam atslābt, septītos vārtus sešas minūtes pirms spēles beigām guva hokejists Savelijs Baranovs.

Liepājas JAHL komanda guva uzvaru ar rezultātu 5:3 (2:1, 2:2, 1:0).

Pirmā perioda piektajā minūtē vārtus guva Sandis Cionelis (1:0), pirmais periods noslēdzās ar rezultātu 2:1, otrajā periodā liepājnieki guva pārsvaru ar rezultātu 4:3 un pēdējos vārtus trešā perioda vidū, trīspadsmitajā minūtē, iemeta hokejists Ričards Rihards Fomins.

U17 galvenais treneris Linards Mazurs-Mago saka: "Šajā sezonā šī bija čempionāta pirmā mājas spēle, bija redzams satraukums. Esam ielikuši apjomīgu darbu vasarā un ir liels prieks sezonu uzsākt ar uzvaru, par to paldies komandai. Joprojām turpinām uzlabot un pilnveidot mūsu spēli. Uz ledus cenšamies spēlēt ātru hokeju, ļoti lielu uzsvaru liekam spēlei arī bez ripas. Mums jābūt pacietīgiem, jo būs tikai labāk!"


JAHL galvenais treneris Edgars Brancis: "Lielā mērā varu piekrist Linardam. Uz ledus man patika puišu cīņas spars un degsme. Ir jāstrādā, un zinu, ka uzlabojumi būs redzami jau pēc pirmajām spēlēm.".