Piektdienas vakarā Liepājas Olimpiskā centra lielajā arēnā jau otro gadu notika Liepājas Sporta spēļu skolas rīkotais pasākums audzēkņiem, viņu vecākiem un treneriem "Gada balva 2019". Tajā par augstiem sasniegumiem un attieksmi pret sportu tika apbalvoti labākie, informē skolas pārstāve Simona Laiveniece.

Liepājas Sporta spēļu skolas direktors Guntars Kikučs, sveicot klātesošos, uzsvēra: "Mums ir ar ko lepoties! Mūsu pilsētas labākie sportisti ir godam cīnījušies un tālu aiz Latvijas robežām nesuši Liepājas vārdu! Katram no mums ir savs sapnis, tas ir labi. Tas ļauj virzīties uz priekšu!"

Balvas labākajiem pasniedza LSSS direktors Guntars Kikučs, Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Deksnis un Sporta pārvaldes vadītājs Elans Strazdiņš, kurš atzina: "Prieks, ka Liepājas Sporta spēļu skola jau otro gadu rīko šo pasākumu, un paldies visam sporta skolas kolektīvam par tiem panākumiem, ko atzīmējam šodien!"

Titulu "Gada sportists 2019" saņēma – basketbolā Katrīna Elīza Trankale, volejbolā Rēzija Mazure-Mago, vieglatlētikā Dmitrijs Ļašenko, hokejā Rihards Ričards Fomins. Titulu "Gada treneris 2019" saņēma Arvis Steckis basketbolā, Inga Čandere volejbolā, Vjačeslavs Goļinskis vieglatlētikā un  Kārlis Liepiņš hokejā.

Balvu "Goda treneris"  saņēma basketbola trenere Ināra Biciņa, kura, skanot ovācijām, teica: "Paldies Dievam, kurš man ir devis iespēju strādāt šo lielisko darbu! Basketbols ir foršs, basketbols vieno!"

Godinātas tika komandas, kuras 2019. gada sezonas laikā ir izcīnījušas godalgotas vietas, vieglatlēti, kas saņēmuši medaļas un visu sporta veidu sportisti, kuri ir piedalījušies sava sporta veida izlasēs.

Tikpat svarīga ir attieksme pret treniņiem, tāpēc katrs no treneriem bija nominējis, viņaprāt, centīgākos, izpalīdzīgākos un uzcītīgākos, kā arī pateicības saņēma audzēkņi un vecāki, kuri ar savu klātbūtni un attieksmi palīdz treneru darbā.

Pasākumu vadīja Toms Grēviņš, bet ar muzikālajiem priekšnesumiem uzstājās grupa "Liepaja Music Junior Band", kuriem pievienojās un publikas nedalītu atsaucību izpelnījās Renārs Kaupers. "Gada balva 2019" izskanēja, kopīgi vienojoties dziesmā, bet jaunie sportisti vēl turpināja vakaru diskotēkā, kuru vadīja Toms Grēviņš.