Biedrības "Liepājnieki" valdes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis portālam irliepaja.lv šorīt apliecināja, ka divu biedrības biedru – Lindas Matisones un Ata Dekšņa – ievēlēšana 14.Saeimā no Apvienotā saraksta "ir ļoti priecīgs notikums, kas rāda, ka biedrība "Liepājnieki" stiprinās!".


Linda Matisona Apvienotajā sarakstā startēja ar 2.numuru, bet tas, ka Atis Deksnis, kurš sarakstā bija ar 6.numuru, apsteidzis divus pieredzējušus parlamentāriešus – Aiju Barču un Edgaru Putru – un saņēmis visvairāk liepājnieku balsu (11 113), vērtējams kā liels panākums, atzina Vilnītis.


Tomēr šobrīd vēl ir "ļoti daudz jautājumu un ļoti daudz darba", uzsvēra biedrības vadītājs.


Vilnītis: "Linda Matisone un Atis Deksni ir gatavi strādāt Saeimā. Pēc likuma nākamie, kuri var stāties uz Saeimu aizgājušo vietā Liepājas domē, ir Salvis Roga un Gints Ročāns, taču vēl nav bijis laika pārrunāt ar viņiem, vai viņi ir gatavi strādāt šajā koalīcijā, nezinām, kurš ir gatavs ieņemt domes priekšsēdētāja vietnieka amatu. Šonedēļ biedrība "Liepājnieki" tiksies, lai apspriestu visus šos jautājumus."


Atis Deksnis portālam irliepaja.lv apstiprināja, ka ir gatavs Saeimai, bet par pārmaiņām Liepājas domē "sarunas vēl tikai priekšā". Savukārt Linda Matisone sacīja: "Esmu ļoti pateicīga par liepājnieku lielo atbalstu mums ar Ati Deksni. No biedrības "Liepājnieki" esam pirmie ievēlētie deputāti Saeimā. Esmu apņēmības pilna strādāt Saeimā."


Linda Matisone ir apņēmības pilna strādāt Saeimā. Foto: Liepājas dome.


Šodien Saeimā ievēlētie politiskie spēki tiekas ar Valsts prezidentu Egilu Levitu, “Apvienotais saraksts – Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu Apvienība, Liepājas partija" ar Prezidentu tiksies pulksten 11. Pēc Vilnīša sacītā, pēc tam, pulksten 12, tiksies Latvijas Reģionu apvienība, zem kuras karoga Apvienotajā sarakstā startēja biedrība "Liepājnieki", bet pulksten 14 – Apvienotais saraksts.