Valdība otrdien, 16.septembrī, atbalstīja Ministru kabineta Atzinības raksta piešķiršanu diviem Liepājas Universitātes profesoriem – Ilzei Valcei un Edgaram Lāmam.

Ministru kabineta Atzinības rakstu Liepājas Universitātes profesorei Ilzei Valcei pasniegs par ieguldījumu Dziesmu svētku tradīcijas attīstīšanā, kora dziedātāju un mūzikas pedagogu sagatavošanā, bet Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes profesoram filoloģijas doktoram Edgaram Lāmam par nozīmīgu ieguldījumu literatūras pētniecībā un humanitāro zinātņu prestiža nostiprināšanā.

Ministru kabineta Atzinības rakstus pasniegs izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete.

Tāpat valdība atbalstīja Ministru kabineta Atzinības raksta piešķiršanu Keitai Rotko-Preizelai un Kristoferam Rotko par īpašiem nopelniem un nozīmīgu ieguldījumu reģiona un valsts kultūrvides attīstībā. Tos pasniegs kultūras ministre Dace Melbārde.

Lai izteiktu valdības atzinību izciliem tautsaimniecības, zinātnes, izglītības, veselības aizsardzības, valsts pārvaldes, kultūras, sporta, valsts aizsardzības un politiskās jomas darbiniekiem, Ministru kabinets 1995.gada aprīlī nodibināja Ministru kabineta Atzinības rakstu.

Ar rīkojuma projektu “Par Ministru kabineta Atzinības raksta piešķiršanu” iespējams iepazīties šeit.