Lai gan mācību gads jau sācies, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) jaunais mācību korpuss Alejas ielā 20 pagaidām apdzīvots tikai daļēji.

Šobrīd aktīvi norisinās noslēdzošie labiekārtošanas darbi skolas jaunajā ēkā, portāls irliepaja.lv uzzināja mācību iestādē. Atsevišķu nodaļu – Koka izstrādājumu dizaina nodaļas, daļēji arī metālizstrādājuma dizaina nodaļas – mācību telpas jau iekārtotas.

"Tuvākajās dienās sagaidīsim jaunus krēslus, galdus skolas audzēkņiem un pedagogiem, tad turpināsim noslēdzošos telpu iekārtošanas darbus. Paralēli norit darbs ar dažādām formalitātēm un dokumentiem. Plānots, ka mācības jaunajās telpās tiks uzsāktas līdz septembra beigām," portālu informēja skolā.

Jau vēstīts, ka jaunajā korpusā turpmāk mājvietas būs Koka izstrādājuma dizaina nodaļai, metālizstrādājuma dizaina nodaļai, kā arī tur atradīsies juvelieru darbnīca, kompozīcijas klases un tehnoloģijas telpas. Jaunajās telpās atradīsies arī interjera dizaina un arhitektu nodaļas, rasēšanas un projektēšanas klases, kā arī mūsdienīgi aprīkota atpūtas telpa audzēkņiem ar pieeju bibliotēkai.  Ēkas 2.stāvā atradīsies multimediju un reklāmas dizaina nodaļas, kā arī datorklases.Pēc jaunā korpusa nodošanas ekspluatācijā skola iecerējusi regulāri aicināt interesentus uz ekskursijām, lai izrādītu moderno mācību vidi, pastāstīja LMMDV Koka izstrādājumu dizaina nodaļas vadītājs Ivars Pilips-Matisons.


Ēkas projekts tapis arhitekta Andra Kokina birojā. Konkursā par LMMDV Alejas ielas jaunbūvi uzvarēja SIA "Firma UPTK", ēkas pamatus sāka būvēt šā gada februārī. No ERAF un valsts budžeta piešķirtais finansējums Alejas ielas jaunbūvei bija 1 749 064 eiro.