Trešdien, 16.februārī, pulksten 16 Liepājas Jauniešu mājā, kungu ielā 24, notiks informatīvs pasākums par atkarībām "Atkarība vai tomēr labāk Neatkarība".

Sabiedrībā arvien aktuālāka problēma ir dažāda veida atkarības, īpaši jauniešu un pusaudžu vidū. Tā būs draudzīga tikšanās un sarunas par dzīvi ar Narkoatkarības pārvarēšanas palīdzības punkta (NPPP) darbinieci Ivetu Mackari, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Iveta Mackare plāno jauniešiem pastāstīt par savu pieredzi darbā ar atkarīgajām personām, papildinot to ar video materiālu. Saruna būs par to, ka katram ir izvēle – būt atkarīgam vai tomēr mēģināt kļūt neatkarīgam.

 "Viena no iespējām palīdzēt sev un saviem līdzcilvēkiem ir vērsties pēc padoma un palīdzības mūsu Sociālā dienesta Narkoatkarības pārvarēšanas palīdzības punktā (NPPP) Flotes ielā 7, kur ikvienu sagaidīs zinoši un saprotoši specialisti" informē I. Mackare.

NPPP klienti ir gan no vielām (narkotikas, alkohols, tabaka u.c.), gan procesiem (azartspēles, jaunās tehnoloģijas u.c.) atkarīgie un viņu tuvinieki.

NPPP nav ārstniecības vai rehabilitācijas iestāde, atkarību profilakses programmas ietvaros mērķis ir veidot motivāciju ieviest veselīgas pārmaiņas gan savā personībā, gan dzīve kopumā.