Noslēdzies Liepājas Novada fonda programmas "Atbalsts skolotājiem" vides izglītības projektu konkurss un no iesniegtajiem pieteikumiem tika atbalstītas trīs idejas, informē fonda valdes priekšsēdētāja Aiga Jaunskalže.

Līdz mācību gada beigām biedrība "Mazais liepājnieks" bērnudārzā "Mazulītis" un Liepājas 8. vidusskolā organizēs aktivitātes par atkritumu apsaimniekošanu un šķirošanu, kā arī par materiālu atkārtotu izmantošanu. Viņiem palīgā nāks Eko pele!

Pasākums, kurā dalībnieki mācīsies kā dabiskus materiālus izmantot ikdienas vajadzībām, notiks 14. augustā Jauniešu mājā, kur viesosies amatnieks Kaspars Zvirbulis un vadīs meistarklasi par trauku un iepakojuma gatavošanu no bērza tāss.

Sadarbībā ar Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskolas skolēniem tiks izstrādāta mācību spēle par pilsētvides veidošanās principiem un elementiem "Izspēlē vidi pilsētā!". Spēles dalībnieki, modelējot pilsētu, varēs mācīties un domāt, ko darīt un ko nedarīt, lai pilsēta būtu dabai un cilvēkiem draudzīga.

Projektu konkursa norisi atbalstīja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas vide daļa, SIA Liepājas RAS un PS Vides pakalpojumu grupa.

Liepājas Novada fonda programmas "Skolotājs" mērķis ir celt pedagogu profesijas prestižu un sniegt skolotājiem iedvesmu un atbalstu ikdienas darbā. Programma darbojas no  2017. gada. Tajā līdz šim organizētas vairākas akcijas "Pastāsti par savu skolotāju!" un projektu konkurss skolotājiem par metodisko materiālu izstrādi. Ziedojot šajā programmā, atbalstīsiet radoši strādājošo skolotāju darbu un tādā veidā arī kvalitatīvu izglītību. Par ziedošanas iespējām lasiet www.lnf.lv.