Liepājas prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu par pagājušā gada decembrī pastrādātu izvarošanas mēģinājumu, ko pārtrauca vien policijas ierašanās.

Tā aģentūru BNS informēja Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Laura Pakalne.

Prokuratūra vēstī, ka apsūdzētais pērn 10.decembrī veica izvarošanas mēģinājumu, kā laikā cietušajai nozaga mobilo tālruni. Viņa darbības pārtrauca ieradušies policijas darbinieki. Savukārt 12.decembrī persona tika vesta uz tiesas zāli, kur bija paredzēts lemt par drošības līdzekli. Taču pašlaik jau apsūdzētais aizbēga no policijas konvoja. Pēc aktīvas policijas rīcības persona tikai atrasta un aizturēta jau nākamajā dienā.

Apsūdzības uzrādītas par izvarošanas mēģinājumu, zādzību un bēgšanu no konvoja. Šajā lietā ir apsūdzēta vēl kāda cita persona par to, ka tā bēgli slēpusi. Lieta nodota Liepājas tiesai.

Jau ziņots, ka Liepājā policija uz aizdomu pamata par uzbrukumu sievietei aizturēja 1981.gadā dzimušo Ainaru Balceri, taču policija sākotnēji noraidīja pilsētā izplatījušās baumas, ka sieviete, kurai viņš uzbrucis, ir izvarota. Kad vīrietis tika konvojēts uz tiesu, kur bija paredzēts lemt par drošības līdzekli, viņam izdevās aizbēgt no tiesas ēkas.

Nākamajā dienā policija bēgli atrada.