Senioru klubiņš "Dzirkstele" arī šogad turpina darboties un aicina savā pulkā jaunus dalībniekus.

Svētku un vēlējumu laiks ir pagājis, nu kārta labos vēlējumus īstenot dzīvē, jo laimes kalšana kā zināms ir pašu rokās.

Arī senioru klubiņā "Dzirkstele" rit ikdienas darbi. Kamēr tiek risināts pastāvīgu telpu jautājums, gan rokdarbnieki, gan dejotāji, gan dziedātāji ir pateicīgi Jānim Vilnīša kungam par laipno atļauju izmantot a/s "Liepājas papīrs" zāli. Te ik trešdienu pulksten 14 notiek rokdarbnieku nodarbības. Sestdienās pulksten 13 dalībniekiem  jautrākus ritmus ļauj izbaudīt līnijdejas. Pulciņu dalībnieki aicina pievienoties nodarbībām arī jaunus interesentus – atliek vien nākt un darboties.

Klubiņa vadītāja teic, ka, ja arī šobrīd kādam liekas, ka tās nav viņu interesēm atbilstošas nodarbības, ir iespēja atnākt un ierosināt citas tēmas un jomas, kurās darboties vai kādus interesantus cilvēkus uzaicināt.

Seniori novēl jaunus panākumus un veselību visiem, kas pagājušajā gadā palīdzējuši ar telpām, padomu vai citādi. Savukārt visiem esošajiem un potenciālajiem klubiņa dalībniekiem  – nezaudēt interesi un aizrautību darīt un izmēģināt arvien ko jaunu! Visiem novēlējumiem no sirds pievienojas arī Liepājas Novada fonds un patiesi cer, ka šajā gadā piepildīsies klubiņa dalībnieku cerības iegūt pastāvīgas telpas un izveidot Jaunliepājas senioru dienas centru.

Vairāk informācijas, zvanot pa telefonu 25904703.