Kā liecina 13.maija ieraksts Uzņēmumu reģistra politisko partiju reģistrā, ir likvidēta nacionālboļševiku Lindermana, Girsa un Osipova partija "Par Dzimto Valodu!".

Ieraksts apliecina, ka partijas darbība izbeigta uz tiesas nolēmuma pamata.

Partijas valdē darbojās tādas skandalozās personas kā nacinālboļševiki Illarions Girss, Vladimirs Lindermans un Jevgeņijs Osipovs.

Rīgas Kurzemes rajona tiesa 25.februārī apmierināja Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) prasību pret partiju "Par dzimto valodu!" un nolēma izbeigt partijas darbību.
Tobrīd tika uzsākts partijas likvidācijas process.

"Par Dzimto Valodu!" radās 2012.gadā, kad politisko partiju reģistrā jūlijā tika iegrāmatotas izmaiņas Lindermana dibinātajā partijā "13.janvāra kustība", kura mainīja nosaukumu uz "Par Dzimto Valodu!"

Toreiz Osipovs pauda pārliecību, ka vēlēšanās Lindermana dibinātā partija Liepājas pašvaldībā noteikti vienu vietu iegūs, bet, ja tā pirms vēlēšanām labi pastrādās, tad  "Par Dzimto Valodu!" Liepājas domē pārstāvēšot divi deputāti.

Partija bija deklarējusi, ka cīnīsies par Latvijas pilsonību visiem valsts nepilsoņiem, par oficiālas valodas statusu krievu valodai un par mazākumtautību skolu saglabāšanu. Šī partija bija arī viena no krievu valodas referenduma rīkotājām.