Projekta "Dari, jo tu vari!" ietvaros svētdien, 5.decembrī, pulksten, 10 Liepājas Raiņa 6. vidusskolas sporta laukumā notiks izaicinošs un saliedējošs pasākums jauniešiem "Kamuflāža", informē Liepājas Jauniešu mājas vadītāja Ance Medne-Strazda.

Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja uzzināt visu par un ap Jaunsardzi, Zemessardzi un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, kā arī apskatīt un pielaikot individuālo ekipējumu. Būs sagatavotas dažādas aizraujošas, izaicinošas aktivitātes svaigā gaisā, tajā skaitā airsoft. Pieredzes stāsti Mežtaka – Jūrtaka, trekings un pārgājieni un aktivitātes dabā veidotas saistībā ar Pasaules Dabas Fonda brīvprātīgo darbu un Latvijas Skautiem un gaidām, lai veicinātu jauniešu pašizaugsmi. Spēkam un enerģijai pasākuma organizatori būs sarupējuši arī siltas pusdienas!

Darbnīcas mērķis ir celt jauniešu labizjūtu, iesaistoties aktivitātēs un atslēdzoties no ikdienas skriešanas un darbiem, veicināt drošas vides veidošanu un iekļaušanu, kā arī informēt jauniešus par Eiropas vērtībām un Eiropas solidaritātes korpusa iespējām.

Dalībnieku skaits ierobežots. Dalība pasākumā ir bez maksas ar iepriekšēju pieteikšanos, aizpildot anketu: ej.uz/DJTV_2

Aktivitātes organizē Liepājas BJC "Jauniešu māja" sadarbībā ar biedrību "Skrejceļš".

Aktuālajai informācijai par šo un citiem pasākumiem un aktivitātēm var sekot "Jauniešu mājas" Facebook lapā un Instagram kontā.

Pasākums tiek rīkots atbilstoši valstī aktuālajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi "Covid–19" infekcijas izplatības ierobežošanai".

Projekts "Dari, jo tu vari!" tiek finansēts ar Eiropas Komisijas Eiropas Solidaritātes korpusa, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.