Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 1 Daumants, bet nav neviena Druvvalža. Vārda dienā sveicam Daumantu Vidiņu.

Pastāstiet nedaudz par sevi un savu ikdienu!
Mana ikdiena ir visai krāsaina. Vienu dienu daru darbu, kas saistīts ar izglītības programmas izplatīšanu pa Latvijas skolām, citu dienu rakstu prognozes un runāju par laika apstākļiem radio. Un tad vēl ļoti patīk braukt ar auto un, dažu darba dienu kļūstu par taksistu.

Kas jūs aizrauj un iepriecina?
Mani aizrauj notikumi – gan darba, gan izklaides. Iepriecina informēt un palīdzēt cilvēkiem. Aizrauj jaunu vietu atklāšana, cilvēku satikšana.

Kāda ir ideāla diena?
Ideāla diena ir tad, kad ārā tiek uzstādīts karstuma rekords un vakara pusē brāžas pāri negants negaiss ar intensīvu zibeņošanu un pērkona grāvieniem. Un tam pa vidu tas, kas iepriekšējā jautājumā mani aizrauj.

Kas pēdējā laikā ir patīkami pārsteidzis?
Patīkami pārsteidz, ka cilvēki ir pretimnākoši, ja tu izrādi iniciatīvu un dod. Tad arī dod pretī un dzīve ir izdevusies.

Vai esat domājis par to, ko Liepājā izveidotu, ja būtu neierobežotas iespējas?
Liepājā vajag izvedot jaunus biznesa centrus (debesskrāpju un citu skaistu ēku būve) un atcerēties par lidostu. Izklausās līdzīgi Šlesera plāniem, bet šie plāni ir labi, cilvēki atgrieztos, pilsēta tiktu atzīmēta, kā nozīmīgs centrs. Un tad jau sekotu arī viss pārējais.

Kāds ir bijis pēdējā laika spilgtākais notikums?
Spilgti notikumi noris visai bieži, šajā gadā nav bijis īpašs spīdeklis vārdā „notikums”.

Kādas ir jūsu rudens sajūtas?
Šogad rudens ir ļoti izdevies – saulains, lapas arvien skaistāk dzeltē. Ļoti svarīgi, lai nebūtu pārāk auksti un šoruden, izņemot 6.oktobra dienu, ir silti.

Vai zināt, kā ieguvāt savu vārdu?
Vārdu man deva mamma. Tajā laikā, kad piedzimu bija populāra grāmata „Starp mums, meitenēm, runājot”. Tur bija varonis vārdā Daumants. Mammai iepatikās šis vārds un viņa man deva to laimi būt šī vārda īpašniekam.

Jūsu novēlējums visiem, kam šodien ir svētki!
Strādāt cītīgi, bet beigu beigās vienmēr atcerēties par sevi un sev tuvajiem. Kārtīgi izklaidēties, doties pie dabas un sajust Visuma elpu sevī!