Liepājas Kultūras pārvade (LKP) katru gadu organizē Kultūras Projektu konkursu, lai realizētu un finansiāli atbalstītu augstvērtīgus kultūras un jaunrades procesus. Šogad, ņemot vērā lielo interesi, 6. un 13.janvārī pulksten 14.00 tiešsaistē LKP nodrošina bezmaksas apmācības "Projektu rakstīšanas pamatprincipi", informē pārvaldes sabiedrisko attiecību vadītāja Katrīna Vectirāne.

Lai stiprinātu kultūras operatoru vai NVO sektora spēju piesaistīt papildus finansējumu un stiprināt to kapacitāti veiksmīgi realizēt projektus Liepājas Kultūras pārvalde aicina sadarbības partnerus, kultūras, radošo industriju un mākslas jomas operatorus piedalīties divās tiešaistes lekcijās. Kultūras projektu konkursa pieteikšanās sākas 2021. gada 11. janvārī. Informācija vēl sekos.

Vebināru vadīs Lauma Celma, projektu izstrādes, organizēšanas un vadības praktiķe, biedrības "Sadarbības platforma" valdes priekšsēdētāja.

Pirmā lekcija 6.janvārī: pieteikuma saturiskā izstrāde īpaši izceļot biežākās problēmdaļas.

Otrā lekcija 13.janvārī: budžeta izstrāde izskatot dažādu juridisko dokumentu izstrādi-līgumi un tiem atbilstošie nodokļi, lietvedība un dokumentu izstrāde projektos, personālvadība, riski, u.c.

Lekcijas laikā būs iespēja uzdot jautājumus lektorei.

Reģistrācija (spiežot šo linku) vebināriem atvērta līdz 5.janvārim.

Pēc reģistrācijas saņemsiet e-pastu ar saiti uz vebināru. Pievienojoties lekcijai, ZOOM norādiet savu vārdu un uzvārdu, pretējā gadījumā netiksiet pielaists pie lekcijas. Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Liepājas kultūras pārvalde ik gadu janvārī izsludina kultūras projektu konkursu, veicinot augstvērtīgu kultūras un jaunrades procesus, kā arī pilsētas iedzīvotāju līdzdalību kultūras dzīves norisēs. Konkursā var piedalīties projekti, kurus realizē Liepājā un kuru rezultāti būs sabiedriski nozīmīgs ieguvums pilsētai. Projektu konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt Liepājas pilsētai nozīmīgu kultūras projektu īstenošanu dažādās kultūras un mākslas nozarēs, kā arī starpdisciplinārus un radošo industriju projektus. Pieteikšanās kultūras projektu konkursā ir reizi gadā, par to publicējot uzaicinājumu pašvaldības mājaslapā.