Nacionālās apvienības (NA) Liepājas nodaļa atkārtoti izteikusi piedāvājumu Jaunajai konservatīvajai partijai un Latvijas Reģionu apvienībai par vienota saraksta izveidi pašvaldību vēlēšanās Liepājā, portālu informēja NA pārstāve Laima Melkina.

Nacionālās apvienības Liepājas nodaļas ieskatā


visas trīs partijas vieno atbalsts ģimenēm, drošība un caurspīdīga pārvaldība, kas minēts partijas aicinājumā uz sadarbību.

Tāpat aicināts liepājnieku kopējās intereses celt virs personīgajām un mazināt vēlētāju sašķelšanu.

"Ģimenes vērtību, nacionālas valsts, augstvērtīgas izglītības jautājumi ir tik prioritāri, ka diez vai šodien pašvaldību vēlēšanas drīkstētu reducēt tikai uz saimniecisku menedžeru izvēlēm. Mūsu šodiena ir iespēju brīdis, kurā varam paraudzīties pāri personīgām ambīcijām un kopā veidot vidi, kādā mēs ar tīru sirdsapziņu novēlētu dzīvot nākamajām paaudzēm. Tas ļautu apvienoties politiskiem spēkiem ar radniecīgām vērtībām, lai kopīgi vestu mūsu pilsētu atjaunotnes, sadarbības un izaugsmes virzienā. Tikai tā Liepāja spēs kļūt par nozīmīgāko attīstības centru Kurzemē, spēs mirdzēt un iedvesmot," aicinājumu pamato Uldis Lipskis, Nacionālās apvienības Liepājas mēra amata kandidāts.

Jaunā konservatīvā partija jau pievienojusies aicinājumam, paužot gatavību tālākām sarunām.

Atgādinām, ka Nacionālās apvienības Liepājas nodaļa jau 2020.gada septembrī aicināja Liepājā veidot vienotu nacionālkonservatīvu sarakstu, taču atsaucība no citām partijām līdz šim nav bijusi. Partijas pārstāvji atbildi aicinājumam cer sagaidīt tuvākās nedēļas laikā.


Papildināts. Nacionālās apvienības (NA) austo papildināja Jaunās Konservatīvās partijas pārstāvis Uldis Budriķis:

"Mēs esam uzsākuši sarunas par iespējamu apvienošanos ar NA. Laikā, kad konservatīvās vērtības ir apdraudētas un liberāļi cietuši fiasko, redzam, ka tas varētu būt risinājums, nenoliedzot, ka atsevišķos jautājumos mums ir būtiskas viedokļu atšķirības. Sarunas notiek, tiek meklēts vienojošais. Valdībā un parlamentā kopīgi esam panākuši 500 eiro atbalsta izmaksu katram bērnam!

Runājot par Latvijas Reģionu apvienību,


ir jāvērtē vai Vilnītis ir gatavs saraut saites ar Liepājas partiju.

Redzot, kā jautājumi tiek risināti gan investīciju piesaistē, piemēram, "Metalurga" darbības atjaunošanai, gan atklātības un labas pārvaldības jautājumos - gan ostā, gan kapitālsabiedrībās, viešas šaubas par kopēju startu.

Tomēr šis aicinājums iezīmē potenciālās koalīcijas aprises."