Trešdien, 7.augustā, neformālā pēcapvienošanas sanākšanā pulcējās Nacionālās apvienības Liepājas nodaļas līdzšinējie TB/LNNK biedri.

Pulcēšanās iemesls bija pārrunāt nesen notikušo „Tēvzemei un brīvībai/LNNK” un „Visu Latvijai!” apvienošanu Liepājas nodaļā, kā arī apspriest aktualitātes.

Biedri sprieda un izteica dažādus viedokļus gan par ebreju īpašumu restitūciju, Latvijas pilsoņu izdošanu tiesāšanai ārvalstīs, gan Saskaņas centra atrašanos Liepājas domes koalīcijā, gan nacionālās politikas tendences valstī kopumā.

Lai gan apvienības „Tēvzemei un brīvībai/LNNK” Liepājas grupas biedri nepiedalījās „Tēvzemei un brīvībai/LNNK” un „Visu Latvijai!” apvienošanas sapulcē un Nacionālās apvienības Liepājas nodaļas amatpersonu vēlēšanās, tēvzemieši lēma turpināt aktīvi darboties apvienībā un reizi mēnesī tikties, lai pārrunātu turpmāko rīcību. Biedri arī atbalstīja ierosinājumu tuvākajā laikā sarīkot ekskursiju, lai iepazītu Kurzemes skaistākās vietas.

Sapulcējušies – Austra Pumpure, Maija Neimane, Ināra Kalnarāja, Vilnis Mauliņš, Inga Kulmane, Gunārs Silakaktiņš, Ernests Leimanis, Ivars Kesenfelds, Kārlis Kints, kā arī daži, kas sapulcē piedalījās neklātienē, nolēma, ka turpinās darboties kā NA Liepājas nodaļas tēvzemiešu grupa, par neformālu grupas vadītāju izvirzot Ingu Kulmani.

Nākamajā grupas sanākšanā plānots pārrunāt grupas iespējas līdzdarboties pašvaldības darbā, kā arī apspriest publiski nosaukto iespējamo NA Liepājas nodaļas kandidātu piemērotību startam gaidāmajās Saeimas vēlēšanās.