Nacionālās Apvienības "Visu Latvijai!-TB/LNNK" Liepājas nodaļa kā Liepājas mēra amata kandidātus izvirzījusi juristi Diānu Švānbergu un uzņēmēju Mārtiņu Ceriņu (attēlā).

Nacionālās Apvienības "Visu Latvijai!-TB/LNNK" Liepājas nodaļas vadītājs Artūrs Butāns atklāja, ka nodaļa šobrīd izvirzījusi divus mēra amatam cienīgus kandidātus. Mārtiņš Ceriņš ir uzņēmējs, kurš pieredzi ieguvis ASV un šobrīd jau vairākus gadus darbojas kā SIA "Kurzemes Šindelis" valdes priekšsēdētājs. Tāpat Ceriņš ir Nacionālo Bruņoto spēku instruktors. Otra kandidāte ir juriste Diāna Švānberga, kura šobrīd strādā par Kurzemes reģionālās Valsts darba inspekcijas vecāko inspektori.

Gatavojoties pašvaldības vēlēšanām Nacionālās Apvienības "Visu Latvijai!-TB/LNNK" Liepājas nodaļai turpina pievienoties vairāki jauni biedri. No jaunpienācējiem zināmākais ir Liepājas domes sociālo lietu komisijas loceklis un Liepājas Pensionāru biedrības valdes loceklis Aivars Brālis. Tāpat partijai pievienojies ģeogrāfs Daumants Vidiņš no "Latvijas Radio", kā arī kvalitātes vadības speciālists Juris Leimants.

Galējo lēmumu par Liepājas mēra amata kandidātu un galvenās vadlīnijas gaidāmajām vēlēšanām Artūrs Butāns sola nosaukt divu nedēļu laikā, kad par to būs lēmuši NA Liepājas biedri.