Liepājas domes mājaslapā izsludināta pieteikšanās uz virkni dažādu speciālistu vakancēm. Līdz 7. oktobrim iespējams pieteikties uz Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas veselības veicināšanas koordinētāju (darbs uz noteiktu laiku).


Galvenie darba pienākumi ir veselības veicināšanas aktivitāšu, pasākumu un kampaņu organizēšana un koordinēšana; sadarbības veidošana ar veselības veicināšanas aktīvistiem, nevalstiskajām organizācijām un citiem partneriem; ārējā finansējuma piesaiste veselības veicināšanas aktivitātēm, iepirkumu dokumentācijas izstrāde; veselības veicināšanas pasākumu publicitātes veidošana.

Maksimālā mēnešalga – 1325 eiro un papildu sociālās garantijas.

Līdz 7. oktobrim tiek meklēts arī Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciālists.

Sabiedrisko attiecību speciālista ikdienas darba pienākumi ir pārraudzīt, plānot un nodrošināt Liepājas valstspilsētas pašvaldības administrācijas digitālo komunikāciju, tostarp foto, video saturu un dažādu digitālo un drukas komunikācijas materiālu izveidi; izstrādāt pašvaldības administrācijas sociālo tīklu kampaņas, digitālos konceptus un mediju plānus; koordinēt dažādu digitālu un drukas komunikācijas materiālu veidošanu; ieteikt, plānot un veikt pašvaldības pilsētas nozīmes pasākumus, nozīmīgu objektu atklāšanas, kampaņas, video filmēšanas, tiešraides, fotosesijas u.c.

Maksimālā mēnešalga – 1355 eiro un papildu sociālās garantijas.

SIA "Liepājas Olimpiskais centrs" izsludinājusi konkursu (pietekties var līdz 14. oktobrim) uz SIA "OC Liepāja" valdes locekļa amatu. Šīs kapitālsabiedrības galvenais uzdevums ir uzturēt kvalitatīvu sporta infrastruktūru pilsētā.


Valdes locekļa mēnešalga ir 2600 – 3000 eiro.


Virkne vakanču, uz kurām var pieteikties oktobrī, ir arī pašvaldības Sociālajā dienestā un Izglītības pārvaldē – tiek meklēti aprūpētājs, sociālie darbinieki, darba terapeits, medmāsa, izglītības psihologs, pirmsskolas izglītības skolotājs, mūzikas skolotājs, latviešu valodas skolotājs, vispārējās izglītības pedagogs.


Liepājas Sporta spēļu skola meklē vieglatlētikas treneri, bet Kapsētu pārvalde – kapraci.


Vairāk par vakancēm pašvaldībā un tās iestādēs, kā arī prasībām kandidātiem ŠEIT.