Šoziem skeitbordisti atraduši jaunu treniņu vietu – LOC pazemes autostāvvietu –, kur uzturēt sportisko formu laikā, kad nav iespējas izmantot šogad atklāto skeitparku Jūrmalas parkā.

Tā "Rietumu Radio" informēja Liepājas skeitborda biedrības "O.S.S.G." vadītājs Ainars Jermačenko, raksta LETA.

Kā norādīja Jermačenko, lai nezaudētu sportisko formu un interesi par skeitbordu, ir svarīgi turpināt treniņus arī ziemā. "Līdz šim Liepājā tā bija liela problēma, bet tagad esam atraduši piemērotu treniņu vietu," atzina skeitborda biedrības vadītājs. Viņš stāsta, ka Liepājas Olimpiskā centra pazemes autostāvvieta netiekot pilnvērtīgi izmantota, – automašīnu esot maz un nākotnē tur, iespējams, trenēsies arī citu sporta veidu pārstāvji.

"Stāvvietā ir salīdzinoši silts, tur ir piemērots apgaismojums un betona grīda – viss, kas mums nepieciešams pilnvērtīgiem treniņiem," stāsta Jermačenko. Pašlaik trenēties nākot ap 20 dažāda vecuma sportistu, bet biedrības vadītājs prognozē, ka tuvākajā nākotnē skeitbordistu skaits varētu pieaugt vismaz divas reizes. Pašlaik nelielo šī sporta veida entuziastu skaitu viņš skaidro ar faktu, ka rekonstruētais skeitparks Liepājas Jūrmalas parkā atklāts tikai šīs vasaras vidū.

2008.gadā dibinātās skeitborda biedrības pārstāvji tuvākajā laikā plāno apmeklēt Liepājas skolas un informēt jauniešus par skeitbordu un treniņu iespējām šajā sporta veidā.

Jau ziņots, ka rekonstruētā Liepājas skeitparka svinīgā atklāšana Liepājas Jūrmalas parkā notika šā gada 21.jūlijā.

Liepājas skeitparka rekonstrukcijas darbus veica Liepājas uzņēmums "Ostas celtnieks LM", bet tā apsaimniekošanu nodrošina SIA "Komunālā pārvalde".

Skeitparka izbūvi finansēja Liepājas pašvaldība, un darbi izmaksāja vairāk nekā 70 000 latu.

Skeitparkā jaunieši var nodarboties gan ar skeitborda slalomu, jo šim mērķim ir izveidota jauns 100 metrus garš slaloma celiņš, gan trenēties uz rampām, izmantojot skrituļslidas, skrituļdēļus, skrejriteņus, BMX un kalnu riteņus.