Liepājas Universitātē no pirmdienas, 17.augusta, līdz 28.augustam notiks papilduzņemšana gan pamatstudijās, gan augstākā līmeņa studijās, informē Liepu galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.
 
Dokumentu iesniegšana studijām notiek no 17. līdz 25.augustam 240.telpā (darba laiks P., O., T., C. 9.00 – 16.00; P. 9.00 – 13.00).

Iestājpārbaudījumi notiks 26. un 27.augustā, līgumu slēgšana no 31.augusta līdz 2.septembrim.

Topošajiem studentiem ir iespēja pieteikties uz visa līmeņa studiju programmām pilnā un nepilnā laikā. Valsts finansētās budžeta vietas vēl ir bakalaura studiju programmās "Skolotājs" (Apakšprogrammās: Latviešu valodas un literatūras skolotājs; Matemātikas skolotājs; Angļu valodas skolotājs; Dizains un tehnoloģiju skolotājs; Bioloģijas skolotājs;  Datorikas skolotājs), "Logopēdija", "Sākumizglītības skolotājs", "Sociālais darbinieks", "Pirmsskolas skolotājs" (1. līmeņa profesionālā augstākā izglītības programma), "Informācijas tehnoloģija", "Mehatronika", "Vides un atjaunojamo energoresursu pārvaldība un inženierija", "Baltu filoloģija, kultūra un komunikācija", "Eiropas valodu un kultūras studijas".

Tāpat par valsts finansējumu var pieteikties uz maģistra studiju programmām "Informācijas tehnoloģija", "Ekotehnoloģijas", "Karjeras konsultants" un "Izglītības zinātnes".

Informāciju par studiju programmām un uzņemšanas nosacījumiem varat saņemt, rakstot uznemsana@liepu.lv, zvanot 26190339