Sestdien, 27. aprīlī, no pulksten 11 līdz 13 "RTU Liepāja" aicina uz Atvērto durvju dienu Liepājā, Lielā ielā 14, informēja universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Tajā būs iespēja jautāt un saņemt atbildes par studijām visos "RTU Liepāja" studiju centros – Dabas un inženierzinātņu centrā, Humanitāro un mākslas zinātņu centrā, Pedagoģijas un sociālā darba centrā un Vadības un sociālo zinātņu centrā. Interesenti varēs apskatīt auditorijas, kurās notiks studijas, uzzināt vairāk par studiju programmām un paši pamēģināt ko praktisku, kā arī noskaidrot iestāšanās procesu un kopā ar Studentu padomi ielūkoties studentu dzīvē.

Lai labāk izprastu, kas ir studijas, piedāvājam "RTU Liepāja" aktu zālē noklausīties lekcijas:
11.30-12.00 "Studēt nav tas pats, kas mācīties" "RTU Liepāja" direktore profesore Dace Medne
12.00-12.30 "Pārmaiņas, ko rada humanitārās zinātnes" "RTU Liepāja" Humanitāro un mākslas zinātņu centra lektore Agata Babina
12.30-13.00  "Kā pārvērst neiespējamo iespējamajā" "RTU Liepāja" Dabas un inženierzinātņu centra pētniece Sintija Ozoliņa

Liepāja ir laba izvēle gan studijām, gan kultūras, gan sporta dzīvei. Tev vairs nebūs jābrauc studēt uz Rīgu – "RTU Liepāja" piedāvā studiju iespējas no jaunākajām tehnoloģijām līdz radošajām mākslām un pedagoģijai.

Meklē mūs Liepājā, Lielā ielā 14 un ŠEIT.