Projekta "Paradigmas maiņa no "tradicionālajām" uz radošajām industrijām – pamats ilgtspējīgai reģionālajai attīstībai" Nr. LLI–338 ietvaros PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (PIKC LMMDV) iepirkuma rezultātā modernizē Tekstilizstrādājumu dizaina, Foto dizaina, Reklāmas dizaina un Multimediju dizaina izglītības programmu aprīkojumu, informē projektu vadītāja Inga Kuncīte.

Projekta Nr. LLI–338 ietvaros izsludināto iepirkumu konkursu rezultātā ir iegādāta jauna šujmašīna, izšūšanas mašīna un programmatūra, filcēšanas mašīna, overloks, divas gludināšanas iekārtas, divi manekeni un divi darba galdi Tekstilizstrādājumu dizaina izglītības programmā. Savukārt Foto dizaina, Reklāmas dizaina un Multimediju dizaina izglītības programmām iegādāti divi datori, divi krāsu korekcijas monitori, divi portatīvie datori, lielformāta TV, telefoto tālummaiņas objektīvs, mikrofona vēja aizsargs, divi uz kameras uzliekami mikrofoni, divas bez spoguļa pilna kadra kameras, profesionālās lielās slēgtās austiņas, digitālā bezvadu audio sistēma ar mikrofonu un Boom mikrofona ietvars.

Kā arī ir noslēdzies pēdējais projekta ietvaros rīkotais iepirkuma konkurss par foto un video tehnikas iegādi, tāpēc šobrīd notiek līguma sagatavošanas process. Iepirkuma rezultātā skola iegādāsies digitālo fotokameru, objektīvu, trīs statīvus, gaismas difuzoru, četrus ar zibspuldzēm savienojamus lietussargus, divas Speedlight zibspuldzes, gaismas reflektoru Softbox, studijas gaismas, alumīnija video atbalsta statīvu, un divus elektroniskos rokas kameras stabilizatorus.

PIKC LMMDV mācību telpu aprīkojuma modernizēšana notiek kopīgā projekta Nr. LLI–338 "Paradigmas maiņa no "tradicionālajām" uz radošajām industrijām – pamats ilgtspējīgai reģionālajai attīstībai" ietvaros. Projektu LLI–338 īsteno saskaņā ar INTERREG V–A Latvija–Lietuva pārrobežu sadarbības programmu 2014.–2020. gadam. Vadošais partneris: Kuldīgas novada pašvaldība, projekta partneri: Klaipēdas Kultūras komunikāciju centrs, Viļņas Mākslas akadēmijas Nidas mākslas koledža, Liepājas radošās industrijas klasteris un PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola. Projekta kopējais budžets ir 220 193,06 eiro, tostarp 187 164,08 eiro no ERAF finansējuma.

Minētā projekta ietvaros PIKC LMMDV īstenoja arī divus praktiskos seminārus un radošo darbnīcu programmas 2019. gada jūnijā "Modernās tehnoloģijas – pielietošana, dalīšanās, koordinēšana" un 2019. gada novembrī "Vizuālās un audiālās identitātes sinerģija". Par abu semināru norisi un rezultātiem vairāk informācijas www.lmmdv.edu.lv sadaļā projekti.

Šī informācija tiek sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par šīs informācijas saturu pilnībā atbild PIKC "Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola", un nekādā gadījumā to nevar uzskatīt par Eiropas Savienības oficiālu nostāju.