Projekta "Liepāja Gourmet" organizatori ir ārkārtīgi priecīgi, ka Liepāja kļūs par Eiropas kultūras galvaspilsētu 2027 un ir gandarīti, ka "Liepāja Gourmet" neliela daļa no šī projekta un procesa. Kopā ar Kuldīgā dzīvojošo šefpavāru Žani Raivo Behmani "Liepāja Gourmet" bija tas gods iepazīstināt žūrijas komisiju ar Latvijas garšām un vietējo sezonālo produktu.

Ikvienam ir zināms, ka ēdiens ir kultūra, mūsu mantojums un nākotnes neatņemama sastāvdaļa.

"Liepāja Gourmet" misija - popularizēt Liepāju kā gardēžu galamērķi turpinās. Pēdējās divas degustāciju pieredzes ienesa pilsētā jaunu un nebijušu Latvijas kulinārijas ainu.

Aprīlī "Art Hotel Roma" savu meistarklasi rādīja pieci šefpavāri no Jauno Pavāru Kustības. Pavāri sadarbībā ar Pasaules Dabas Fondu bija sarūpējuši degustācijas pieredzi ar desmit dažādiem ēdieniem par tēmu "Latvijas zivis".

Maijā ar "Pavasari šķīvī" "Spīķerī 53" viesojās visiem zināmais šefpavārs Lauris Aleksejvs, kuru daudzi pazīst no televīzijas raidījumiem un grāmatām. Par prieku mūsu viesiem desertā šefpavārs pasniedza savu ģitārspēli un dziedājumu, godinot Liepāju kā Latvijas mūzikas pilsētu.

Šajos divos pasākumos atkal tika demonstrēta vietējo un sezonālo produktu kvalitāte, ar interpretācijām, kas bieži patīkami pārsteidza viesus.


Ar karstas vasaras iestāšanos, "Liepāja Gourmet" aicina uz jūlija pasākumiem:

Sestdien,  2.jūlijā, būs "Soira un burbuļi" ar lielisko šefpavāri Inu Poliščenko un someljē Uldi Grigali. Vakariņas norisināsies "Art Hotel Roma", kur viesi varēs baudīt  septiņu kārtu maltīti un dzērienus. Cena 95 eiro no cilvēka.

18.jūlijā par viesu garšu kārpiņām parūpēsies šefpavārs Ivans Šmigarevs no restorāna Barents.
21.jūlijā Pētertirgū meistarklases bērniem ar atraktīvo šefpavāru Mārtiņu Sirmo.
23.jūlijā viesies godalgotais vīnzinis Raimonds Tomsons no restorāna "Barents".

Turpmākajos mēnešos gaidīs arī citus Latvijas labāko restorānu šefpavārus un prestižā starptautiskā kulinārijas konkursa "Bocuse d’Or" Latvijas komandu.

Aktuālai informācijai sekojiet līdzi "Liepāja Gourmet" sociālos medijos un mājas lapā www.liepajagourmet.com.

Visi pasākumi ar iepriekšēju rezervāciju info@liepajagourmet.com.