Svētdien, 12.maijā, aizvadīts ikgadējais karogu brauciens, kurā automašīnas un motocikli brauc kolonnā ar paceltiem Latvijas karogiem. Liepājā šis bija jau sestais karogu brauciens.

Kā informē pasākuma rīkotājs Artūrs Butāns, karogu tiek brauciens rīkots, lai ikvienam atgādinātu, ka latvieši ir savas zemes saimnieki, kas ar lepnumu nes savas valsts karogu. Jau otro gadu karogu braucieni ik gadu notiek vairākās Latvijas pilsētās un šogad tika rīkoti vienlaicīgi astoņās pilsētās. Karogu brauciena laikā mašīnas un motocikli brauca rindā cauri pilsētai ar paceltiem Latvijas karogiem, startējot pie Kārļa Ulmaņa piemiņas vietas blakus Loču tornim, braucienu noslēdzot Karostas stāvlaukumā aiz Virsnieku nama.

Brauciena noslēgumā dalībnieki vienojās himnā un kopīgā bildē, pēc kā  klātesošos uzrunāja pasākuma rīkotājs Artūrs Butāns, kurš pateicās dalībniekiem par pieaugošo dalībnieku skaitu, kārtības ievērošanu un uzsvēra, cik būtiski ir vienoties zem sarkan-balt-sarkanā karoga, it īpaši tad, ja iepriekš pilsēta piedzīvojusi PSRS varas slavināšanu 9.maijā.

Šogad Liepājas braucienā vienojušās 220 automašīnas un 14 motocikli, kopā pulcējot ap 500 dalībniekiem, tostarp auto klubi "Audi Liepāja" un "Drive For Fun Liepāja"no kuriem daļa pēc pasākuma no automašīnām izveidoja "LV100" kontūru, kas tika filmēts no drona.