Piektdien, 21.augustā, pulksten 13 Liepājas teātrī norisināsies jauniešiem paredzēts pasākums "Politiķis ir tikai cilvēks – Atis Deksnis", informē projektu koordinatore Inga Birzgale.

Pasākuma laikā Atis Deksnis kopā ar teātra radoši nopietnajiem darbiniekiem vedīs aizraujošā ekskursijā, kuras laikā varēs iepazīt Liepājas teātri no cita skatu punkta, tāpat notiks neformāla diskusija, kurā būs iespējams personīgi uzzināt vairāk par vienu no Liepājas pilsētas pašvaldības lēmumu pieņēmējiem, domes priekšsēdētāja vietnieku kultūras un sporta jautājumos – Ati Deksni, taču pasākuma noslēgumā jauniešiem kopā ar Ati Deksni būs iespēja iejusties aktieru lomā un uzvest nelielu iestudējuma, kurš tiks veidots, lai aktualizētu Liepājas teātra nozīmi Latvijā, Liepājā un jauniešu vidū kopumā.
 
Pasākums būs trešā aktivitāte programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" īstenotajā projektā "Politiķis ir tikai cilvēks" , kura ietvaros neformāli pavadot laiku,  jaunieši iepazīsies ar lēmumu pieņēmēju personīgo pieredzi, izpratīs lēmumu pieņemšanas procesu pašvaldībā un visu sabiedrības locekļu lomu šajā procesā, kā arī lauzīs jauniešu vidū valdošos stereotipus par lēmumu pieņēmējiem.
 
Projekta mērķis ir pilnveidot jauniešu un lēmumu pieņēmēju dialogu, palielināt jauniešu iesaisti pašvaldības demokrātiskajos procesos. Projekts ilgs līdz 2021. gada februārim un tajā paredzētas 3 galvenās aktivitātes – neformālas diskusijas, kurās jaunieši tiksies ar katru no Liepājas pilsētas Domes lēmumu pieņēmējiem, informatīvā materiāla "Jaunā vēlētāja rokasgrāmata" izstrāde un projekta noslēguma konference "Politiķis ir tikai cilvēks".
 
Dalība pasākumā tikai ar iepriekšēju pieteikšanos ŠEIT.

Maksimālais dalībnieku skaits ir 20.

Pasākumu organizē biedrība "Attīstības platforma YOU+", projekta "Politiķis ir tikai cilvēks" ietvaros.

Projekts "Politiķis ir tikai cilvēks" tiek finansēts ar Eiropas Komisijas "Erasmus+: Jaunatne darbībā",kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.