No 16. līdz 20.augustam biedrība "Green Tech HUB" sadarbībā ar Kurzemes Biznesa inkubatoru un Liepājas pašvaldību organizē dienas nometni jauniešiem vecumā no 14 – 17 gadiem. Dalība nometnē ir bez maksas, informē Kurzemes Biznesa inkubatora sabiedrisko attiecību vadītāja Daira Bērtule.

Nometnes mērķis ir rosināt jauniešos uzņēmīgumu un uzņēmējspēju. Nometnes dalībnieki satiks un iedvesmosies no uzņēmējiem, kā arī apgūs un attīstīs uzņēmējam ikdienā nepieciešamās prasmes - komandas darbs, atbildību sadale, līderība, mērķorientēta rīcība, problēmu apzināšana un risināšana, komunikācija, saskarsme un sevis prezentēšana. Nometnes laikā jaunieši radīs paši savu pop-up tirdziņu, kiosku, attālinātas iepirkšanās vietni vai jebkādu citu veidu, kā izaicināt sevi pārdošanā.

"Arvien biežāk vārdi jaunieši un bizness izskan kopā. Un ne velti – Lielbritānijā veiktais pētījums rāda, ka laikā no 2009. līdz 2019.gadam jauniešu dibināto uzņēmumu skaits tur pieaudzis no nepilniem 500 uz 4000. Lai gan šobrīd nav skaitļi, uz kuriem atsaukties Latvijas kontekstā, mūsu pieredze apliecina, ka arī te jaunietis biznesā ir jaudīga kombinācija. Ar nometni "Biznesa Skola" vēlamies iedrošināt vecākus noticēt savu bērnu spējām un jauniešus pašiem sev, lai pop-up kiosks šodien top par lielveikalu tīklu visā pasaulē rīt," stāsta biedrības "Green Tech HUB" valdes locekle Zane Feldmane.

Interesenti aicināti aizpildīt pieteikumu anketu šeit. Reģistrācija nometnei atvērta līdz 10.augustam. Vietu skaits ierobežots.

Nometni "Biznesa Skola" organizē biedrība "Green Tech HUB" sadarbībā ar Kurzemes Biznesa inkubatoru un Liepājas pašvaldību.