Ar šodienu, 2.augustu, ekonomikas ministra Jāņa Vitenberga biroju vadīs Artūrs Butāns, informē Ekonomikas ministra padomniece Sabiedrisko attiecību jautājumos Vineta Vilistere-Lāce.

Strādājot Kurzemes Biznesa inkubatorā, guvis praktisku pieredzi uzņēmējdarbības veicināšanā un projektu vadībā, savukārt līdzšinējais darbs Saeimā bija saistīts ar likumdošanu, kas devis papildu zināšanas un pieredzi valsts pārvaldes politikas jautājumos.

"Šis ir izaicinājumiem pilns laiks, kurā par virzītājspēku jākļūst līderiem, kuriem ir saimnieka apzinīgums, neizsīkstošas darbaspējas un drosme pieņemt atbildīgus lēmumus. Tieši tādi ir ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs un Ekonomikas ministrijas parlamentārā sekretāre Ilze Indriksone, kuru komandai ar prieku un lepnumu pievienojos," norāda ekonomikas ministra biroja vadītājs, uzsverot, ka ir pagodināts būt daļa no Ekonomikas ministrijas jaudpilnās komandas.

A.Butāns studējis uzņēmējdarbības vadību Sidnejas biznesa koledžā, ir Zemessardzes 44.kājnieku bataljona zemessargs un Nacionālās apvienības VL-TB/LNNK Liepājas nodaļas vadītājs, kā arī organizācijas "Daugavas Vanagi Latvijā" biedrs.