Kā portālu informēja AS "Sadales tīkls", šodien pulksten 10.54 sadales punktā atslēdzās jaudas slēdzis, ietekmējot elektroapgādi 18 transformatora apakšstacijām Liepājas centrā. Papildināts.

Elektroapgāde tika pārtraukta Kungu, Ludviķa, Kr. Valdemāra, Malkas un Ganību ielu rajonos, ietekmējot elektroapgādi aptuveni 1000 lietotājiem.

"Sadales tīkla” operatīvā izbraukumu brigāde, tiklīdz tika saņemts signāls par notikušo, nekavējoties devās ceļā, lai bojājumu lokalizētu un visiem klientiem elektroapgādi atjaunotu pēc iespējas ātrāk, informēja uzņēmuma preses sekretāre Ilze Rubene.

Pulksten 13 jau ir tika uzsākti pakāpeniski elektroapgādes atjaunošanas darbi no Ganību ielas puses virzienā uz Tirgoņu ielu un elektroenerģijas piegāde jau atjaunota aptuveni 300 klientiem. Operatīvā izbraukumu brigāde strādā, lai pēc iespējas ātrāk tiktu elektroenerģijas peigāde atjaunota visiem klientiem.

Papildināts. "Sadales tīkls" informē, ka pulksten 13.38 atjaunota elektroenerģijas piegāde visiem klientiem Liepājas centra daļā.