Biedrība "Velo-Redele" jau otro gadu organizē ziemas izaicinājumu velosipēdistiem "Liepājas velo ziema 2019", kurš notiks no 1.novembra līdz 1.martam, informē projektu vadītājs Mārtiņš Zālītis.

"Liepājas velo ziema 2019" pēc Velo vasaras ir ziemas sezonas pasākums. Ne visi divriteņus noliek ziemas "guļā", daudzi izmanto šo labāko transporta veidu ikdienai, kas sniedz lielisku pārvietošanās brīvību ikdienā pilsētā.

Mārtiņš rezumē, ka pagājušogad ziemas izaicinājumā bija dalībnieki, kas nobrauca pat 4 tūkstošus kilometrus  – tātad var braukt. Ziemas izaicinājumā pats galvenais ir veikto kilometrudaudzums, taču šogad ir nelielas izmaiņas. Varēs saņemt papildus km klāt pie nobrauktajiem, ja tiks izpildīti uzdevumi, kā arī sagaidāmi interesantus foto nominācijā "ziemīgākais velobraucējs" – laužam stereotipus! "Cenšamies papildināt pasākumus ar kaut ko jaunu. Nav viegli izdomāt ko foršu dalībniekiem un vienlaikus arī viegli apkopojamu organizētājiem – bet katru gadu mums tas tomēr izdodas," smaida Mārtiņš.

Mārtiņš Zālītis: "Pasākumam esam piesaistījuši jaunus atbalstītājus, kas parūpēsies par interesantām un lieliskām balvām. Ieguldīju lielu darbu, lai noorganizētu šo pasākumu. Noteikti būsim priecīgi par dalībniekiem, bez viņiem nebūtu šo pasākumu. Nelolojam un neprognozējam, bet priecājamies par katru, kas pārdomā savus ikdienas paradumus un izmanto divriteni, kur vien tas ir iespējams. Tik vien kā 30 sekunžu laikā ir jāieslēdz aplikācija "endomondo" un viss – kilometri ieskaitās. Interneta pieslēgums brauciena laikā nav nepieciešams."
Visi jaunumi un papildus uzdevumi tiks atspoguļoti "Velo-Redele" mājas lapā internetā un sociālajā tīklā "Facebook".