Liepājā ir 22 pirmsskolas izglītības iestādes un pavisam drīz, domājot par mazajiem liepājniekiem, plānots atvērt vēl vienu – Koku ielā 10. Tāpēc, vēloties iesaistīt liepājniekus, aicinām būt aktīviem un izteikt savu piedāvājumu topošā bērnu dārza nosaukumam, aizpildot elektronisku anketu: saite.lv/6cdoh. Savus piedāvājumus ikviens varēs iesūtīt līdz 22.janvārim.

Piemērotākos nosaukuma variantus izskatīs un izvēlēsies Liepājas izglītības pārvaldes izveidota komisija, izvirzot 3 – 5 atbilstošākos, ņemot vērā iesūtīto  priekšlikumu skaitu.  Pēc tam par tiem varēs balsot Liepājas iedzīvotāji. Radošāko un mūsdienīgam bērnu dārzam piemērotāko variantu autori saņems pārsteiguma balvas, tāpēc aicinām norādīt kontaktinformāciju.

Pirmsskolas izglītības iestādes izveide un ēkas atjaunošana Koku ielā 10 ir viens no lielākajiem un apjomīgākajiem investīciju projektiem, ko atbalstījusi pašvaldība, lai risinātu pieprasījumu un vietu trūkumu pirmskolas izglītības iestādēs. Projekta kopējās izmaksas ir 1,617 miljoni eiro, informē Liepājas Izglītības pārvaldes vadītāja palīdze komunikācijas jautājumos Renāte Meļķe.