Lai gūtu teorētiskas un praktiskas zināšanas par veselīga uztura pamatprincipiem, veselības veicināšanas projekta "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros Liepājas iedzīvotāji aicināti pieteikties noslēdzošajam veselīga uztura nodarbību ciklam, portālu informēja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Noslēdzošais cikls "Kā neapjukt izvēloties pārtikas produktus veikalā" būs aktuāls ikvienam, kurš vēlas saprast, kā lielajā veikalu piedāvājumā izvēlēties vērtīgākos un veselīgākos produktus ikdienas un svētku maltīšu pagatavošanai. Kā ierasts, veselīga uztura meistarklasēs būs gan lekcijas par aktuālām uztura tēmām, gan praktiskas veselīga uztura gatavošanas meistarklases, akcentējot mērķi – gūt jaunas zināšanas un prasmes, lai mainītu savus uztura paradumus.

Nodarbības vadīs uztura speciāliste Alise Kindzule-Dunavska, un iedzīvotāji aicināti pieteikties nodarbībām, kas plānotas sestdien,16. septembrī, no pulksten 10 līdz 17 LBJC struktūrvienības "Jauniešu māja" telpās Kungu ielā 24. Pieteikšanās nodarbību ciklam, aizpildot anketu ŠEIT.

Noslēdzošajā veselīga uztura meistarklasē tiks sniegti vērtīgi padomi, kā orientēties plašajā produktu klāstā atbilstoši veselības stāvoklim, vecumam, dzimumam un enerģijas prasībām, izvēloties produktus atbilstoši veselības vajadzībām un mērķiem. Uztura speciāliste sniegs padomus gan ēdienreižu plānošanā, gan produktu uzglabāšanā, saldēšanā un maltīšu gatavošanā mājas apstākļos.

Nodarbības organizē Liepājas valstspilsētas pašvaldība sadarbībā ar SIA "Divi gani". Pasākuma laikā var tikt veiktas fotofiksācijas ar mērķi nodrošināt projekta publicitāti.

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.


Papildu informācija, sazinoties ar Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļu, e-pasts: veseliba@liepaja.lv.