Lai sniegtu iespēju pēc iespējas plašākam iedzīvotāju lokam pilnvērtīgi sekot līdzi Liepājas pilsētas apbalvojuma "Goda un gada liepājnieks 2020" svinīgajai apbalvošanas ceremonijai, translācijai tiks nodrošināts surdotulkojums, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Domājot par iespējām dažādām sabiedrības grupām baudīt svētku koncertu, Liepājas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Latvijas nedzirdīgo savienības Liepājas reģionālo biedrību sniegs iespēju arī vājdzirdīgiem un nedzirdīgiem iedzīvotājiem pilnvērtīgāk baudīt svinīgo sveikšanu.  

Surdotulks Ainārs Ostvalds visas translācijas laikā ar zīmju palīdzību tulkos sacīto, lai to varētu uztvert arī tie cilvēki, kuriem citādākā veidā būtu neiespējami pilnvērtīgi baudīt šo pasākumu.

Jau ziņots, ka apbalvošanu varēs vērot Liepājas dzimšanas dienā, 18. martā, pulksten 20.00, Liepājas pilsētas oficiālajā Facebook kontā − www.facebook.com/liepajalv.

Kā ik gadu, arī šoreiz Liepājas dzimšanas dienā sveiksim tos liepājniekus, kuri ar savu rīcību un darbu pērn izpelnījušies pašu līdzgaitnieku atzinību un saņēmuši "Goda un gada liepājnieks 2020" titulu. Saistībā ar valstī valdošajiem ierobežojumiem, ceremonija jau iepriekš ir ierakstīta, un 18. martā varēsim vērot skaistu un svinīgu tās pārraidi.

Pasākumu vadīs aktieris Gints Grāvelis, balvas pasniegs Liepājas pilsētas vadība un īpašos video sižetos varēsim labāk iepazīt pilsētas augstā apbalvojuma saņēmējus. Muzikālu baudījumu sniegs apvienība "Dagamba", kuri izpildīs "Goda liepājnieks" titula saņēmēja – komponista Imanta Kalniņa skaņdarbus.