Foto no draugiem.lv.


9.martā mūžībā devusies skolotāja, "Gada liepājniece 2011" Diāna Indra Sedula, vēsta tuvinieki.


Kā teikts "Liepājnieku biogrāfiskajā vārdnīcā", Diāna Indra Sedula dzimusi 1937.gada 4.novembrī Liepājā. 1956.gadā absolvējusi Liepājas 1.vidusskolu, mācījusies Liepājas Pedagoģiskajā institūtā, 1961.gadā absolvējusi Latvijas Valsts universitātes Ģeogrāfijas fakultāti. No 1961.gada ģeogrāfijas, vēlāk arī biznesa ekonomisko pamatu skolotāja Liepājas 6.vidusskolā. No 1965. gada – Liepājas Ģeogrāfijas skolotāju metodiskās apvienības vadītāja.

2005.gadā saņēmusi Latvijas Republikas Ministru prezidenta Pateicības rakstu par darbu un Latvijas tēla spodrināšanu ārpus Latvijas robežām. 2006.gadā apbalvota ar A.Kronvalda balvu un Izglītības ministrijas Goda diplomu un prēmiju par radošu un kvalitatīvu pedagoģisko darbību vispārējā izglītībā.

Vairāki skolotājas Sedulas audzēkņi guvuši sekmes dažādās olimpiādēs, Zigmunds Orlovskis 2009.gadā Dienvidāfrikā Pasaules olimpiādē ieguva bronzas medaļu.

Diānai Indrai Sedulai piešķirts tituls "Gada liepājniece 2011" – par izcilu skolotājas darbu, sagatavojot un iedvesmojot skolēnus augstiem rezultātiem mācību olimpiādēs ģeogrāfijā un Jauno ģeogrāfu nodarbību organizēšanu Liepājas Universitātē.

Atvadīšanās no skolotājas Diānas Indras Sedulas 18.martā pulksten 13 Centrālkapos.