Pirmsskolas izglītības iestādes "Dzintariņš" renovācijas dēļ iestāde septembrī būs slēgta, daļa bērnu tiks pārcelti uz 2.vidusskolu.

Kā portālu informēja Liepājas Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Niedre-Lathere, pārvalde šobrīd "mobilizē visus spēkus, lai pēc iespējas padarītu vienkāršāku šo procesu gan bērniem, gan pedagogiem, meklējam risinājumus, kur viņus izvietot, lai tas būtu pēc iespējas tuvāk esošajai infrastruktūrai".

Pēc Niedres-Latheres sacītā "veicas diezgan labi – 2.vidusskola ir gatava dot piecas telpas piecām sešgadnieku grupiņām". Kā uzskata pārvaldes vadītāja, "tam ir arī pozitīvais aspekts – bērni varēs sarast ar skolas vidi, skolas teritoriju".

Pagaidām vēl neatrisināts palicis jautājums par jaunāko grupiņu izvietošanu uz remonta laiku.

Kristīne Niedre-Lathere: "Šobrīd sakrīt ļoti lieli modernizācijas pasākumi vairākās izglītības iestādēs – kā bērnudārzos, tā arī skolās, un jāatzīst, ka mūsu plāns iekļauties pareizajos termiņos iepirkumu procedūras un būvnieku izvirzīto prasību dēļ ne vienmēr izdodas, varētu būt nedaudz kavējumi. Līdz ar to šobrīd mēģinām rast kompromisu un telpas".

Pārvietošana skars arī 2. un 6.vidusskolas audzēkņus un pedagogus, tāpat Ezerkrasta sākumskolu. Sīkāk par to, kuras mācību iestādes uz kurieni un uz cik ilgu laiku tiks pārvietotas, Izglītības pārvalde sola informēt nākamās nedēļas sākumā. Piektdien, 11.augustā, pārvaldē paredzēta darba grupas sanāksme par iespējamiem risinājumiem.