Liepājas domes deputāts un uzņēmējs Ivars Kesenfelds iesūdzējis tiesā Liepājas domi, kas viņu maldinājusi, tādejādi radot ievērojamus materiālus zaudējumus un morālu kaitējumu.

Kā laikrakstu informēja pats deputāts, viņš bijis spiests vērsties tiesā, jo iztērējis lielus līdzekļus, lai iegādātos dabīgos matus, kuri nu izrādījušies lieki.

Deputāts matus iepircis, jo paļāvies uz domes priekšsēdētāja un viņa vietnieku vairākkārtīgi izteiktajiem apliecinājumiem, ka Liepājā tiks būvēta koncertzāle, saukta arī par multifunkcionālo centru “Lielais Dzintars", kā arī vēlēdamies turēt savu solījumu, ko pēc aiziešanas no koalīcijas publiski izteicis domes sēdē.

Kā zināms, toreiz Ivars Kesenfelds pauda apņemšanos, ka gadījumā, ja Sesks koncertzāli uzbūvēs, viņš ataudzēs kuplākus matus, nekā domes priekšsēdētājam.

Taču nu izrādās, ka "Lielo Dzintaru" nebūvēs, bet orķestris tiks pārcelts uz Ventspili.

Sevišķi apbēdināta par deputāta vēršanos tiesā jūtās mēra vietniece Silva Golde. Viņa portālam sacīja: "Iztērēts jau tik daudz naudas – gandrīz seši miljoni latu, bet nav pat izrakta būvbedre, un nu gaidāmi atkal jauni izdevumi – droši vien nāksies maksāt deputātam Kesenfeldam kompensāciju par nodarītajiem zaudējumiem un atlīdzību par morālo kaitējumu..."

Savukārt Ivars Kesenfelds laikrakstam apliecināja, ka nešaubās par savu uzvaru tiesā, jo liecinieku vidū esot pats pilsētas mērs un viss Liepājas domes deputātu korpuss.