Pirmslieldienu sestdienā, Pāvilostas novada meža apgaitā dodoties, vietējais mežzinis saņēmis īsziņu par dūmiem Māras svētnīcā. Izrādījies, ka tur dedzināts ugunskurs.

Pie ugunskura meža darbinieks sastapis ražena auguma vīru – Liepājas simfoniskā orķestra vadītāju un Liepājas mēra amata kandidātu Uldi Lipski.

Lai gan uguns bīstamība vēl mežos nav iestājusies, tomēr Lipska kungam sastādīts administratīvais protokols par ugunskura kurināšanas nesaskaņošanu ar mežniecību.

Šajā sakarā portāls irliepāja.lv uzdeva dažus jautājumus, iespējams, mūsu nākamajam pilsētas mēram, un saņēma atbildes.

Izrādās, Lipska kungam šad tad, kad jāpieņem dzīvē svarīgi jautājumi, kuri prasa astrālu atbildi, esot jāpaliek vienatnē. Šādas svētvietas viņam esot vairākas.


Viena no tām arī Māras svētnīcā pie senlatviešu akmeņu apļa.

Liepājas simfoniskā orķestra vadītājam dzīvē nesen parādījušies jauni izaicinājumi "nemūzikas" laukā, kuri prasot milzīgu atbildību partijas (Nacionālā apvienība) un liepājnieku priekšā.

Sākumā Lipskis apņēmies atbalstīt savu partiju tikai ar biedra naudu un viediem padomiem nacionālajos jautājumos. Bet Rīgas biedri viņā tālredzīgi saskatījuši pilsētas mēra potenciālu. Tā nu esot cita dimensija, kurā latviskums jau pāraug valstiskumā. Un Māras svētnīcas klātbūtne palīdzot gan satvert latvisko spēku, gan noņemt šaubas par savām šaubām. Nacionālās apvienības patiesās rūpes par demogrāfiju, tradicionālo ģimeņu aizstāvība, latviešu valodas godāšana un karogoto braucienu tradīciju paplašināšana 15. maijā ne tikai vēl vairāk iztaisnojot "latvisko mugurkaulu", bet arī uzliekot lielu atbildības nastu liepājnieku priekšā.

Nobeigumā Uldis Lipskis draudzīgi piemetināja, ka ne tikai Māras svētnīcas ugunskurs, bet arī NA Liepājas biedru saliedētā kopa sniedzot viņam papildu spēku nākotnes darbam liepājnieku labā.