Nozog čuguna kronšteinus
28. martā Liepājas municipālā policija saņēmusi iesniegumu no Krievu nama administrācijas Kūrmājas prospektā 20 par Ukrainas karoga atkārtotu zādzību no nama fasādes. Ir ierosināta administratīvā lieta, bet vainīgā persona vai personas nav aizturētas. Karogs vandalistiski noplēsts kopā ar karoga turētāju un pārmests pāri muzeja sētai, bet
karoga čuguna kronšteini nav atrasti.

Viena no pašvaldības policijas izmeklēšanas versijām esot, ka vardarbības iemesls ir krāsainā metāla zādzība un politiskais huligānisms.

NA aicina pārdēvēt namiņu
Saistībā ar ģeopolitisko stāvokli pasaulē Nacionālās Apvienības Liepājas šūniņa ar Normundu Dzintaru priekšgalā ieradusies uz audienci pie Liepājas mēra Gunāra Ansiņa ar uzstājīgu lūgumu slēgt Pētera I namiņu vai arī pārdēvēt to, piemēram, par latviešu namdaru namiņu.  

Cenu neizpauž

Divi no Liepājas vecajiem tramvajiem ir nodoti lombardā "Banknote". Liepājas tramvaja parks cenu neizpauž.

Konsultēs Ostas kapteinis

Liepājas iedzīvotāji katru sestdienu un svētdienu no pulksten 10 līdz 14 ir laipni gaidīti pie Dzintara pulksteņa Vecajā ostmalā parakstīties par labojumiem Ostu pārvaldības likumā, līdzi ņemot personu apliecinošu dokumentu. Tiks sniegtas arī kvalitatīvas konsultācijas no Ostas galvenā kapteiņa.

Jauni atradumi Zāles laukumā

Liepājas dome uz laiku ir apturējusi Kārļa Zāles laukuma pārbūvi. Tas darīts sakarā ar arheoloģiskajiem atradumiem. Saistībā ar piespiedu dīkstāvi komersants saņems kompensāciju.

Paaugstinās algas
Liepājas vienīgajā "Lidl" veikalā pēc darbinieku  arodbiedrības  pieprasījuma vidēji par 14 procentiem paaugstināts darbinieku atalgojums saistībā ar neplānotu augstu apmeklētību un apgrozījumu.