No 6.līdz 12.jūlijam Dārza ielā 4/8 ikviens interesents varēs nomainīt ierasto darba vietu pret strādāšanu "D10 Pop Up", ko tā veidotāji sauc par koprades un strādāšanas svētkiem.

Visas nedēļas garumā būs iespēja satikt radošus cilvēkus, izklaidēties un piedalīties diskusijās. Mūsdienu tehnoloģijas radošajā telpā nodrošina "Lattelecom".

"Pēdējos gados dažādas pop up aktivitātes ir kļuvušas populāras visā pasaulē, tieši tādēļ mēs izvēlējāmies veidot "D10 Pop Up" biroju. "D10 Pop Up" ir ieplānots kā daudzsološa stāsta sākums Radošo industriju centram Dārza ielā 10, kas nākotnē piedāvās maziem un lieliem radošo industriju dalībniekiem strādāšanas vietu un iespēju nodarbinātībai. Mēs vēlamies ne tikai aizsākt radošo industriju centra stāstu, bet veidot kopīgus strādāšanas svētkus – darīt lietu, radīt vietu Dārza ielas radošajā kvartālā!", stāsta viens no "D10 Pop Up" iniciatoriem Atis Egliņš – Eglītis.

Strādāšanas svētku darba kārtībā ieplānots ne tikai atvērtā tipa birojs ar devīzi "dari lietu", bet paredzētas arī vakara "tīklošanās" jeb pieredzes apmaiņas diskusijas, dažādi iedvesmojoši stāsti par kopīgu strādāšanas pieredzi, prezentācijas un radošās darbnīcas.

"Prieks, ka Liepājas radošajiem un aktīvajiem cilvēkiem būs iespēja izmēģināt un aizsākt kopā strādāšanas tradīciju. Novēlu, lai šajā procesā rodas jaunas idejas un ierosmes inovācijām, kas veicinās pilsētas un reģiona attīstību," saka "Lattelecom" Biznesa klientu daļas direktore Elīna Abika.

Dārza ielas telpās būs pieeja internetam, iespēja izmantot biroja tehniku, bezmaksas ūdens, bet papildus varēs iesaistīties arī radošajos procesos un iepazīties ar "D10" ideju un attīstības plāniem, kā arī tiks organizēta pusdienu iespēja, neizejot no "pagaidu biroja".

Ar detalizētu notikuma programmu iespējams iepazīties šeit.

"D10 Pop Up" mūsdienu tehnoloģijas nodrošina SIA "Lattelecom" un sadarbības partneri SIA "InRex", avotu ūdens "Lielbāta", SIA “Drošības birojs".