Sakarā ar "Kurzemes Vārda" lasītāju skaita sarukumu ir draudi samazināt Pasta ielas 3 analītisko korespondentu štatu un neatgriezeniski zaudēt talantus, kas izskoloti daudzu gadu gaitā.

Lai novērstu vai attālinātu draudošo profesionālo katastrofu, redaktors Ints Grasis un Goda redaktors Andžils Remess iecerējuši Pasta ielas namiņā (kopš 2016. gada 1. aprīļa pārdēvētā par Patiesības avēniju) atvērt psihoterapijas dienas stacionāru liepājniekiem. Tur avīžnieki darba laikā pieņemšot tos indivīdus, kas mūsu plaukstošajā pilsētā tomēr jūtas grūtsirdīgi un nobēdājušies. Pietikšot ar dažām stundām optimistisku pārrunu, lai ikdienas nomākto liepājnieku stāvi pamestu mazo namiņu, taisnām mugurām un laimīgi smaidot.

Projektu ar regulārām ceturtdienu lekcijām atbalstīšot domes sabiedrisko attiecību speciālisti un «Rietumu Radio» balsis. Dienas terapijas noslēguma finišā ieplānots kolektīvs lenčs ar avīzes «Katram Liepājniekam» eksemplāru līdzņemšanai.

P.S. Šāda veida psiholoģiska un lokāli optimistiska patriotisma terapija jau izraisījusi starptautisku profesionālu žurnālistu organizāciju uzmanību.