"Liepājas domes izveidotā Krīzes vadības grupa apkopojusi informāciju, cik sēdes tā aizvadījusi otrās ārkārtējās situācijas laikā, bet, vai Krīzes grupa ir painteresējusies, kāda Liepājā ir situācija ar "Covid-19" testu nodošanu?" – jautā liepājniece.


Pie portāla irliepaja.lv vērsās sieviete, kurai bija parādījušies tipiski "Covid-19" simptomi. Viņa strādā grāmatvedības firmā ar 22 darbiniekiem, mājās sievietei ir divi bērni un divi seniori – tēvs un māte.


Sajutusi simptomus, sieviete tūdaļ sazinājusies ar savu ģimenes ārsti, kas nozīmēja viņaiu "Covid-19" testu E.Gulbja laboratorijā.

E.Gulbja laboratorija Liepājā strādā no pirmdienas līdz ceturtdienai no pulksten 8 līdz pulksten 16, bet piektdienās – līdz pulksten 14.


"Kad ceturtdien, 7. janvārī, sazvanīju laboratoriju, man pateica, ka ātrākais, kad varu nodot testu, ir nākamā pirmdiena! Vai Krīzes vadības grupa var pateikt, ko šādā situācijā darīt man un ko darīt maniem kolēģiem? Vai man braukt nodot testu uz Rīgu vai Ventspili, kur pārbaudi esot iespējams veikt operatīvi? Vai pašvaldības Krīzes vadības grupa ir lietas kursā, ka E.Gulbja laboratorija Liepājā operatīvi netiek galā ar "Covid-19" testiem? Un, ja ir lietas kursā, tad kāpēc neceļ trauksmi Veselības ministrijā, kura ir noslēgusi līgumu ar šo laboratoriju?! Varbūt Krīzes vadības grupai būtu jāveic analīze, kāds ir stāvoklis Liepājas laboratorijās ar "Covid-19" testiem? Jo tikai pašvaldība var, un tas ir arī tās pienākums, parūpēties par liepājniekiem!" – raksta liepājniece.