„Europe Direct” informācijas centrs sadarbībā ar LTRK Liepājas nodaļu 7.novembrī pulksten 14 aicina uz bezmaksas semināru „Jaunā laikmeta menedžments vadītājiem”.

Seminārs „Strādā gudri. Dzīvo viegli un ar prieku jeb Jaunā laikmeta menedžments vadītājiem” notiks viesnīcas „Līva”, 1.stāva zālē „Amber Hall”, Lielā iela 11.

Seminārā tiks apskatītas šādas tēmas:
Jaunā gadsimta iezīmes organizāciju vadībā (Strādāt šodien ar vakardienas metodēm un būt pārliecinātam, ka būsi priekšā rīt? Kā steigā nepazaudēt sevi, saglabāt iekšējo mieru? Harmoniskas attiecības un augsti biznesa rezultāti – vai tas ir iespējams?);

Vadītāja pamatuzdevumi un nepieciešamās kompetences (Kas ir labs vadītājs un vai par tādu var kļūt ikviens? Vadīt sevi un vadīt citus – kas ir svarīgāk? Vai tas ir viens un tas pats? Kā nodrošināt, lai vadītājs nevelk vezumu viens.);

Vadītāju pilnveidošanas programmas „Strādā gudri. Dzīvo viegli un ar prieku” prezentācija.

Lektorēm Vēsmai Uzuleņai un Žannai Jeļisejevai ir 20 gadu pieredze biznesa konsultāciju jomā, un abas ir personības attīstības programmu veidotājas un pasniedzējas no 1995.gada.

Žanna Jeļisejeva – „Latvia Excellence” vērtētāja, „Bureau Veritas Latvia” pasniedzēja, Latvijas Kvalitātes biedrības valdes locekle; Vēsma Uzuleņa – „Bureau Veritas Latvia” pasniedzēja, praktizējošs koučs.

Lūgums iepriekš pieteikties pa tālr. 63429019 vai e-pastu: kristine.zabe@chamber.lv