"Europe Direct" informācijas centrs 29.septembrī pulksten 11 konferenču zālē "Amber hall" (Lielā 11) piedāvā bezmaksas semināru "Padomi un aktualitātes publiskajos iepirkumos".

Semināts notiek sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Dienvidkurzemes nodaļu, informē centra vadītāja Liepājā Kristīne Zabe.

2015.gadā atbilstoši Publisko iepirkumu likumam ir noslēgti iepirkumu līgumi par kopējo summu 1,8 miljardi eiro, kas veido vienu piektdaļu no valsts budžeta.

Publiskais iepirkums vienmēr būs labs ienākumu avots un nodrošinās darbu ļoti daudziem Latvijas uzņēmējiem. Tomēr nereti ir gadījumi, kad kļūdu dēļ labs piedāvājums netiek līdz iepirkuma līgumam, tāpēc svarīgi zināt dažādas būtiskas un mazāk būtiskas lietas, lai nezināšana nebūtu iemesls neveiksmei konkursā. Tiesības pieder aktīvajiem, bet, lai būtu aktīvs, vispirms jāzina savas tiesības.

Seminārā runās par citu uzņēmēju spēju izmantošanu/ apakšuzņēmēju piesaistīšanu, iepirkuma līguma grozīšanu, pēdējām izmaiņām Publisko iepirkumu likumā un par to, kādas prasības nedrīkst būt konkursa nolikumā / tehniskajās specifikācijās.

Eksperts būs Māris Brizgo, advokātu biroja "Kļaviņš Ellex" zvērināts advokāts, Publiskā iepirkuma prakses grupas vadītājs. Māris praktizē advokatūrā kopš 2006.gada un ir pārstāvējis klientu interesēs daudzos iepirkumos. Māris palīdz klientiem gan kvalitatīvi sagatavot piedāvājumus konkursiem, gan pārstāvējis klientu intereses Iepirkumu uzraudzības biroja Iesniegumu izskatīšanas sēdēs, gan administratīvās tiesas tiesvedībās.
Māris ir sniedzis juridisko palīdzību saistībā ar publisko iepirkumu tādām zināmām sabiedrībām kā "Stadler", "Goldman Sachs", IBM, "Siemens", Latvijas Valsts meži, "Armgate" u.c.

Lūgums iepriekš pieteikties pa tālruni 63429019 vai e-pastu: kristine.zabe@chamber.lv.