Noslēdzoties pretendentu atlasei uz SIA "Liepājas teātris" valdes locekļa amatu, par piemērotāko kandidāti atzīta pašvaldības Publisko iepirkumu daļas vadītāja Eva Ciekurze.

Jaunās valdes locekles galvenie pienākumi būs teātra finanšu un saimnieciskās darbības nodrošināšana, savukārt par māksliniecisko darbību arī turpmāk atbildēs līdzšinējais Liepājas teātra valdes loceklis Herberts Laukšteins, irliepaja.lv informēja pašvaldībā.

Ciekurze no 2006. gada strādājusi Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijā un no 2010. gada vada Publisko iepirkumu daļu. Jaunā valdes locekle ir ieguvusi sociālo zinātņu bakalaura grādu politoloģijā Rīgas Stradiņa universitātē un humanitāro zinātņu maģistra grādu mākslās Latvijas Kultūras akadēmijā, kā arī jurista palīga kvalifikāciju Biznesa augstskolā "Turība".

Jau ziņots, ka, lai stiprinātu teātra nozīmi un uzlabotu organizatorisko struktūru, Liepājas pašvaldība maijā izsludināja pretendentu atlasi uz otra Liepājas teātra valdes locekļa amatu. Kopumā konkursā bija pieteikušies deviņi pretendenti, no kuriem seši tika aicināti uz atlases otro kārtu.

Kandidātu nominēšanas komisiju vadīja Liepājas pilsētas pašvaldības izpilddirektors Ronalds Fricbergs, komisijas locekļi bija Liepājas domes deputāte Linda Matisone, Liepājas pašvaldības administrācijas Personāla daļas vadītāja Aija Nelsone un Kultūras pārvaldes vadītāja vietnieks Nauris Lazdāns. Komisijas locekļi klātienes sarunās izvērtēja kandidātu piemērotību amatam un izvēlējās piemērotāko kandidātu, kuru apstiprināja SIA "Liepājas teātris" kapitāldaļu turētājs, Liepājas pilsētas priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Atis Deksnis.

Jaunā valdes locekle darba pienākumus sāks veikt šī gada rudenī.